Wpis z mikrobloga

@FloweryTaste: Still better than black ops 4
Zastanawiałem się nad kupnem na ps5 bo ograłem betę no i była jak stare cody, krok w tył jeśli chodzi o mw ale mimo wszystko grało się fajnie, tylko jak zobaczyłem, że znowu będą wciskać tego #!$%@? warzone'a w grudniu na siłę i gra bedzie ważyć ponad 200gb to sobie chyba jednak moralesa wezme xD
  • Odpowiedz
@FloweryTaste: a ja tam dobre mam odczucia w cold war. Nareszcie fov 120, i zdecydowanie mniej kampienia. Czyli to co powinien mieć cod. Powinien być szybki gdzie liczy się skill i obeznanie mapy a nie miejscówka do podparcia broni i campienie.
  • Odpowiedz
@FloweryTaste: taki jaki zawsze był w codach. Wystarczy się cofnąć do starszych części. Zawsze tak miało być, że cod ma być szybki i liczy się skill. Tak kampić się da ale nie jest tak, że nie idzie się dostać do campera bo siedzi skitrany za czymś. Jest mniej camperów bo zostali w MW( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FloweryTaste: i bardzo dobrze, to po prostu było luźne pytanie :D Bo ja sam należę do tych co kupują nową Fifę rok w rok i mnie ciekawiło jak to wygląda z kupowaniem CODa rok w rok
  • Odpowiedz