Wpis z mikrobloga

@Lordon: i tak i nie, przy okazji usuwa wszystkie zcachowane rzeczy z ktorych korzysta. Mac os nie jest taki glupi i wiele elementow ktore sa wykorzystywane w regularnie uzywanych aplikacjach trzyma w cachu wiec jak wyciscisz ram takim czyscikiem to po chwili uzywania system i tak wiekszosc rzeczy wczyta ponownie.

Inna sprawa jest w jaki sposob te wszystkie programy to robia- one nie zamykaja procesow itp same z siebie tylko krzycza
@pawel_je: Co za różnica za ile sprzęt, na każdym się tak dzieje czy za 250k Mac Pro czy używanym MacBooku unibody z 2010, zawsze zbiera się jakiś śmietnik który zużywa ram na windowsie to samo przecież jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lordon: ja mam skromne 8gb na lapku od wielu lat bo sprzęt już stary ale wtedy był mega potezny, i7 itd i jakoś jeszcze nigdy nic mi się nie zawiesiło ani nie widzę potrzeby wymiany. Jedynie w przyszłości na lapka z oledem
@Miejscazhistoria: Dla twojej wiadomości, macbooka zamykasz i otwierasz („klapę” ekranu) i tyle, mojego zamykałem 2 razy w ciągu 7 lat, raz jak jechałem na wakacje a drugi raz jak z innego korzystałem miesiąc... no i na czas aktualizacji się „resetował” i tyle i tak robi też 3/4 użytkowników