Wpis z mikrobloga

Hej wykopki, też macie tak, że żywcem nie ma w co grać? Czy tylko dla mnie 95% współczesnych gier to crap? (PC)
Jedyne w co mogę się wciągnąć to gry pokroju europa universalis czy jakieś indyki pokroju katana zero, a tak to przestały mnie w ogóle interesować jakieś nowinki.
Nie obchodzi mnie cyberpunk czy inne masowe assassyny. Kiedyś było inaczej, to ja się starze czy po prostu nowe gry to kalki? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gry
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Baccon: Czekam aż to walnie, dużo fajnych serii korporacje zepsuły. Np. taki wowik, już nie jest robiony przez zapalonych graczy.
W wowie była taka sytuacja, że jednego z designerów zatrudnili w Blizzardzie tylko dlatego, że NIENAWIDZIŁ everquesta i wyzywał ich twórców mówiąc, że sam by wprowadził lepsze rozwiązania.

Teraz to jakiś żart jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Solipnid: ograj resztę grand strategy Paradoxu (Ck2 albo Ck3, HoI4, Stellaris), jak lubisz straty to seria Total War, w szczególności Warhammer, tak jak ktoś przywołał Dark Soulsy albo Hollow Knight (ja nie wiedziałem że lubię takie gry póki nie zagrałem xD), a ja jeszcze od siebie dodam Spelunky

Ja praktycznie nigdy w życiu nie grałem na bieżąco w najnowsze tytuły bo mnie nie interesują, pojedyncze gierki czasem, tak jak teraz
  • Odpowiedz
@Solipnid: mam podobnie, do nowych tytułów jakoś ciężko mi się zabrać. Na całe szczęście jest GoG. Starszy tytuły można kupić za grosze, ostatnio skończyłem Blood: Fresh Supply a wczoraj zacząłem Disciples II :)
  • Odpowiedz
@Solipnid: Jesli nie odrzuca cię rzut izometryczny, to szczerze polecam Fallout Nevada. To nie jest mod tylko pełnoprawna gra, może nawet lepsza od Fallouta 2. Świetna fabuła, rozbudowane dialogi, oczywiście wybory moralne, dodano crafting i różne możliwości zarobku. Po prostu miodzio.
  • Odpowiedz
@Solipnid: pograj w Valoranta troche jak lubisz csa. Ja w sumie tez mam ten problem. Wszysyko mnie nudzi. Jest tylko jedna gierka w ktora gram nie przerwanie od paru lat. LOL. Minimim jeden meczyk dziennik musi byc. Ostatnio wciagnalem sie tez w Path of Exile. Mialem juz 2 podejscia do tej giery i odpuszczalem twierdzac ze jest trudna i zbyt rozbudowana. Ostatnio zrobilem podejscie nr. 3 i teraz morduje tony
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Solipnid: Ja ostatnio ciągle w Spiritfarer gram. Taka przyjemna gierka a la Stardew Valley, w której jesteśmy nowym Charonem. Przepiękne animacje i historia.
  • Odpowiedz
@Solipnid: ze względu na kilku znajomych musiałam zrobić postać na Burning Legionie. Jako że gram tylko Aluchami, war mode po wbiciu 50 wyłączony, bo na mnie jedną jest co najmniej 10 hordziaków :( Ponadto czat na BL to często taki rak, że aż żal za dupę ściska. Normalnie grałam na Deathwingu, gdzie obie frakcje mają w miarę wyrównane liczby.
  • Odpowiedz
Kiedyś było inaczej, to ja się starze czy po prostu nowe gry to kalki? ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Solipnid: no mnie się z tego powodu trochę zawęża lista tytułów do ogrania, co mnie w sumie cieszy :D ale i tak sporo zostaje
  • Odpowiedz