Wpis z mikrobloga

Treść pochodzi z mojego twittera:

UWAGA MULTIPOST PRZECZYTAJ CAŁEGO DLA KONTEKSTU!
Według mnie ten film jest ostatecznym wyjaśnieniem tej dramy i mam nadzieje że @KrzysztofAtor nie będzie kręcił dalej. O ile ator mógł dostać drugą szanse u korwinistów (korwinistów nie korwina) bo jak wiemy. Ator często robi analogie do Korwina nawet jak materiał najmniej jak to jest tylko możliwe dotyczy o korwinie to po tej "dramie" po prostu sam się spalił w wśród jego widzów którzy popierają konfederacje (a troche ich jest). Przyznaje filmu atora nie oglądałem a jedynie interesowały mnie screeny jak to redaktorzy Korwin TV dyskutowali z @KrzysztofAtor wcześniej. No i niestety ator popełnił błąd czyli upublicznił rozmowę z @WilkoszKarolmimo że @KORWiN_TV opublikował tylko screen z rozmową i botem głównego redaktora.

Główne błędy które popełnił
@KrzysztofAtor
to:
- brak odniesienia do meteorytyki materiału @WilkoszKarol
- głębsza nienawiść do środowiska Korwina/Konfederacji
- Zbyt emocjonalnie i nadmierne podkreślanie jak to on jest skrzywdzony itd.

Niestety ta sytuacja dyskwalifikuje @KrzysztofAtor jako "obiektywnego" blogera. Mógłbym pisać jeszcze o innych dramach o tym że przez 5 lat praktycznie nic się nie zmieniło czy też sam fakt że praktycznie vlogi można by skrócić o jakąś połowę czasu by były zjadliwe dla widza.

Pozdrawiam tutaj serdecznie
@KrzysztofAtor
@WilkoszKarol
tle mam do napisania dziękuje

#wideoprezentacje #ator #pracowniktvn #korwin #konfederacja
  • 7
@Volki: To nie przedszkole gdzie pani mówi ,,ignoruj go to się znudzi "
Jeszcze przez 2 lata by pierniczył jak go oszukali itp,
a tak, popłacze się, powie magiczne według niego przepraszam i schowa się z powrotem do swojej szurskiej skorupy ¯\_(ツ)_/¯