Wpis z mikrobloga

I to jest spoko szef (òóˇ)
#pracbaza #praca #samochody i anty-#januszebiznesu

10 najlepszych spedytorów w firmie DAFI transport i spedycja dostało nowe BMW serii 3. Dziesięciu, czyli niemal co trzeci. Samochodami będą mogli jeździć do pracy, ale i w celach prywatnych.

"Zwykle przychodzą do mnie ludzie zaraz po studiach, których od początku uczę wszystkiego. Widzę, że świetnie sobie radzą, bardzo jestem z nich zadowolony, więc chciałem ich jakoś nagrodzić" – tłumaczy prezes firmy, Daniel Figarski.

Zorganizował w firmie rywalizację. Każdy spedytor, któremu udało się “zrobić określoną średnią” jeśli chodzi o obroty aut, którymi zarządza, dostał BMW.

"Przez cały czas, gdy pracuje w firmie, może jeździć tymi samochodami, gdzie chce. Również wykorzystywać w czasie wolnym" – zapewnia Figarski.

Dla firmy to też korzyść. Każdy z pojazdów ma bowiem na boku jej logo, oznaczenie znajduje się też na tablicach rejestracyjnych.

"Pytałem spedytorów, jakie auto by chcieli. Sami wybrali markę" – zapewnia prezes.

Zwykle decydował się na premie finansowe, tym razem jednak wybrał coś innego.

Dlaczego akurat dla spedytorów? "To oni robią wyniki" – tłumaczy krótko.

Pytany, dlaczego kierowcy zatrudnieni w firmie nie dostali tego typu premii, wskazuje, że byłoby to trudne, bo blisko 95 proc. jeżdżących dla niego truckerów jest z Ukrainy. Nie znaczy to jednak, że premii nie dostają.

"Dla nich zapewnione jest gotówkowe wsparcie" – zapewnia Figarski.

Source: trans.info
zwyklytypek - I to jest spoko szef ᕦ(òóˇ)ᕤ
#pracbaza #praca #samochody i anty-#janusz...

źródło: comment_16056434582hpBNX8LAAMHZK4uW1tWpU.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach