Wpis z mikrobloga

Zapraszam na świeżo tłoczone soki :)

Wysyłam paczki 6x3L + wysyłka razem koszt 150zł

Do wyboru:

- SOK POMIDOROWY
- SOK Z BURAKA
- SOK JABŁKOWY
- JABŁKO - MARCHEW
- JABŁKO - GRUSZKA
- JABŁKO - PORZECZKA

Soki są naturalne bez dodatków bez chemii, nie zawierają konserwantów. Są to soki NFC czyli nie z soków zagęszczonych (not from concentrate). Naturalne 100% bez wody, cukru, soli własnej produkcji.
Można znaleźć więcej zdjęć na moim FB Polskie Pomidory - soki anturalne i tam też złożyć zamówienie.

Sprzedawane w workach 3 litrowych z kranikiem do nalewania. Termin ważności 1 rok zamkniete, 10 dni po otwarciu. Możliwy też odbiór osobisty w #lodz

#sok #wegetarianizm #weganizm #mikroreklama #sprzedam #pijzwykopem #napoje #owoce #warzywa
walerr - Zapraszam na świeżo tłoczone soki :)

Wysyłam paczki 6x3L + wysyłka razem ...

źródło: comment_1605625330J9GGS1nfuEFdaKI8B6gY93.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bartd: zepsułby się, zrobiłem kiedyś i skisł po dwóch dniach. musi mieć coś słodkiego albo kwaśnego sama marchew jest za mało słodka
  • Odpowiedz
@glupiekonto: może nie są źle ale wiem że swoich źródeł że biedronki i markety na soki biorą stare najgorsze jabłka z chlodni z poprzedniego roku. No i często to jest koncentrat jabłkowy a nie sok więc ma dolną wodę.
  • Odpowiedz
@walerr pieprzenie...do biedry lidla itp na soki idą jabłka z odsortu z grup producenckich, tzw. Suchy przemysł, nie koncentrat..
Ty niby robisz sok z jabłek najwyzszej jakosci deserowych?
  • Odpowiedz
@siodemkaxx: niektorzy producenci tych sokow 3 litrowych w kartonach robią najpierw sok zagęszczony z tych samych jablek, pozniej taki okncentrat idzie do cysterny i jedzie do rozlewni, w rozlewni na miejscu dolewają wody i piszą że to sok 100%.
  • Odpowiedz