Wpis z mikrobloga

Mircy #pytanie #krzeslobiurowe #homeoffice , szukam godnego krzesła do siedzenia 10h/dziennie przy kompie, jestem w stanie wydać tak do 2500 pln , póki co siedzę od paru lat na magnesie z ikea, ale zużył się już trochę a HomeOffice mocno i mogę sobie pozwolić na odrobinkę luksusu w tej kwestii. 180cm/83kg wiec normik here. Czytałem tag ale wyglada na to ze krzesła w okolicachh 2k z reguły nie są warte swojej ceny , lepiej wziąć tańsze i dopiero od 5k zaczyna się naprawdę quality siedzenie.
  • 7
@PodniebnyMurzyn: @fiir: szczerze? Albo kupujesz jakieś gamingowy fotel, który z ergonomią nie ma nic wspólnego, albo #!$%@? w #!$%@? kasy na ergonomiczne.
Z tego co patrzyłem, to albo kupujesz raz na 15 lat ergonomiczne za 5k, albo co 5 lat po 1,5k. W sumie, po 15 latach wychodzi na to samo, ale przez 15 lat na ergonomicznym kręgosłup czuje dobrze xD
@fiir: Ja pare lat temu kupiłem krzesło firmy Giroflex. Za używke dałem 200 € Do dzisiaj jest jak nowe i wszystko działa a data produkcji to 2006 rok ( ͡° ͜ʖ ͡°)