Wpis z mikrobloga

Wie ktoś jak skutecznie wyłączyć to gówno #windowsdefender ?? Przecież to jest jakiś żart, nie mogę zainstalować głupiego microsoft office. Próbowałem wyłączyć przez regedit i gpedit ale dalej blokuje mi instalacje skanując pliki. Pierwszy dzień z windowsem 10 i już mam ochotę wrócić do 7ki. Pomóżcie, proszę.
#laptopy #komputery #pcmasterrace
  • 15
@fifrak: możesz normalnie w opcja wyłączyć tylko zanim zaczniesz zaktualizuj wszystko do najnowszej wersji, Windows 10 jest do dupy ale w pierwszych wersjach był jeszcze gorszy, po wielu aktualizacjach trochę to ogarnęli.
@fifrak: kupujesz o kogoś z dobrą opinią i wysoką liczą sprzedanych kluczy. Zawsze się może zdarzyć, że przestanie działać po roku czy dwóch latach, ale przez ten czas masz produkt za 10 cebul ¯\_(ツ)_/¯ Instalując pirata masz ogromną szansę, że komputer stanie się częścią botneta, bądź ktoś będzie wykradał ci hasła, niezależnie od tego jak wypasionego masz antiwira.
@robid: Jak narazie mój przezajebisty antywirus w postaci defendera nie pozwala nawet mi pierdnąć XD Rozważę taką opcje bo widziałem te ogłoszenia po 10zl ale właśnie w opiniach zdarza się ze komuś po kilku miesiącach przestaje działać