Wpis z mikrobloga

gdzie trzymacie swoje #lego ? Ja mam już Bugatti i Porsche 911, chce kolejne 911, Lambo czy Taj Mahal, tylko największy problem jest z miejscem na to, na półce już go prawie nie ma, poza tym średnio wyglada to, myślę może nad jakaś szklana gablotką czy coś co będzie fajnie wyglądało w pokoju. Dajcie Mirki jakieś pomysły, najlepiej z fotami jak u was to wygląda bo chyba bym chciał sobie sprawić Lambo pod choinkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 21
@zjembigos: ja właśnie mam dylemat bo nie wiem, wstawię fotę zaraz jak u mnie wyglądają techniksy xd i po prostu nie ma miejsca na lambo, tez myśle nad szafa taka jak na ubrania tylko z przeszkleniem( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chory #!$%@?


@sarnazlasu: na początku wyglądałem tak: (,) ale po chwili

A tak serio to szanuje bardzo. Wielki plus. Gratuluje fajnej kolekcji


mi przeszło. Dzięki ;)

jak zobaczyłem kolekcje @damw: to aż mi się przykro zrobiło że jestem takim laikiem klocków ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@P4tryxus: miałem dużo szczęścia w życiu. Więcej chyba nawet, niż mi się należało. Ale przecież nawet
@damw: chciałbym mieć fajnie poukładane, te samochody to i tak pół biedy, ale chciałbym kupić sobie Taj Mahal, sokół milenium czy teraz widziałem nowy zestaw koloseum, poza pudełkiem to jest większe, i naprawdę mam wielki problem bo nie wiem gdzie ustawiać, a chciałbym sobie rocznie kupować 1-2 zestawy, a w tym momencie tak żeby to ładnie wyglądało to nie mam pomysłów, a szkoda mi je trzymać w piwnicy, wolałbym patrzec na
@P4tryxus: wybierając tak wielkie zestawy jak 10256 (Taj Majal) czy 75192 (Sokół Millenium) to faktycznie będziesz miał problem z ekspozycją tego w mieszkaniu. Sokoła to można kitrać w stoliku kawowym/pod stolikiem jeśli jest przeszklony. Ale np ISD 75252 już tak nie zmieścisz.
Ja sobie je w ogóle odpuściłem, bo serio by ciężko to było pokazywać.
Rzuć okiem na to: https://brickset.com/news/category-Storage może podpatrzysz fajne rozwiązania
@damw: dzięki, napewno skorzystam, widziałem jeszcze ze niektórzy kleili sokoła przy składaniu i go np wieszali na suficie, przy wielkim salonie, nie wyglądałby w ten sposób zle, ale już innych zestawów nie powieszę bo komicznie by wyglądało wiszące Taj Mahal. Tak z ciekawości wszystkie numery zestawów znasz na pamięć?
kleili sokoła przy składaniu


@P4tryxus: co to za barbarzyństwo?

Tak z ciekawości wszystkie numery zestawów znasz na pamięć?


@P4tryxus: za dużo jest tego, żeby zapamiętać. Znam większość moich zestawów Technic na pamięć (z 95%), większość Modular Buildings I Ideas. W przypadku pozostałych serii znam z dokładnością do 100-200 ale wiem jak ewentualnie szybko dany zestaw wyszukać
@damw: tak tak, GT3 które mam( ͡° ͜ʖ ͡°) RSR dopiero w planach, ale przed nim chciałbym Lambo, i chyba sokoła bo niepokoi mnie słaba dostępność, i nie chciałbym zostać z ręka w nocniku kiedy nadszedł by czas kupna pod względem subiektywnej oceny wyglądu, bo tak to pewnie byłby to jeden z ostatnich zestawów które mi się podobają.
@P4tryxus: lambo pojawiło się w czerwcu jeśli dobrze pamiętam, i będzie jeszcze 2 lata sprzedawane. Jeśli chcesz kupić zestawy przed ich wycofaniem, to 75192 + 42096 kupuj teraz, bo już długo w sprzedazy są i nie wiadomo kiedy będą retired
@damw: RSR nie kosztuje fortuny wiec pewnie w ciągu dniach zamówię, sokół tez kusi tym bardziej Że w smyku za 2700 jest, a ta cena za ten zestaw jest chyba w porządku, podejrzewam ze dało się dorwać taniej ale nie jakoś bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@P4tryxus: sokoła dorwałam za 2600 ale 2700 też jest świetna ceną 8 warto brać. Nawet za pełna cenę warto.
Mój aktualnie jest skitrany w domu rodzinnym ale jak dobrze przeprowadzka pójdzie to już niedługo będzie w stoliku.
podejrzewam ze dało się dorwać taniej ale nie jakoś bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@P4tryxus: kilka razy w okolice 2000 schodził (według promoklocki) ale nie wiem czy legitne sklepy to były, czy błąd w oznaczeniu np na allegro. Ja widziałem za 2400-2500 w legitnych sklepach