Wpis z mikrobloga

@fifrak: tak zasilacz podłączasz do stacji i go nie odpinasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiem czy dotyczy to wszystkich portów, ale jeżeli podepniesz monitor do stacji bez ładowarki otrzymasz komunikat, że brakuje zasilania.
Zasilacz taki sam jak do laptopa
@fifrak: zasilacz ten sam, choć jeśli do stacji masz podłączone monitory/więcej urządzeń, to min. 65W. Ale pewnie taki masz, zasilacze 45W to raczej rzadkość :)

I tak, jak mówią wyżej - zasilacz podłączasz na stałe do stacji, a lapka tylko wpinasz i wypinasz z niej
@kostniczka: Jeszcze w sumie nie wiem jaki mam zasilacz bo laptop jeszcze do mnie nie dotarł a kupiłem razem ze stacją, bo takie ogłoszenie mi się trafiło. Nie wiem za bardzo o co chodzi z tą stacją i po co mi to potrzebne jak narazie XD
@fifrak: wygodne bardzo ;) Choć jeśli podłączasz mało rzeczy i zwykle lapek stoi w jednym miejscu, to aż tak tego nie odczujesz.
Teraz trochę ubolewam, że fajne stacje na USB-C (do nowych ThinkPadów właściwie tylko takie) są takie drogie :v do X250 mogłam se kupić za 50 zł taką na wypasie xD
@kostniczka: W sumie to u mnie sytuacja wyglada tak, ze studiuje i w mieście mam PC ale jak wracam do domu i muszę na starym laptopie siedzieć przez tydzień to mnie #!$%@? strzela. Laptop będzie podróżować ze mną bo w PC nie mam kamerki, także stacja zostanie pewnie w domu.
Teraz trochę ubolewam, że fajne stacje na USB-C (do nowych ThinkPadów właściwie tylko takie) są takie drogie :v do X250 mogłam se kupić za 50 zł taką na wypasie xD


@kostniczka: trzeba poczekać, zmienią coś za chwile i nagle pojawią się używki za grosze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kabel lan i jak narazie tylko to mnie interesuje, ewentualnie jakieś głośniki USB i to wszystko.


@fifrak: tak czy inaczej stacja działa tylko z podłączonym zasilaczem (nawet porty USB). Dobrą opcją jest posiadanie 2 zasilaczy. Ja mam jeden w pracy cały czas w stacji i drugi luzem który zawsze moge zabrać wszędzie z laptopem