Wpis z mikrobloga

Jakiś spermiarz krzyczy na szefa że ma nie zwalniać różowegopaska który jutro ma przyjść do pracy po 103 dniach urlopu. (pracodawca coś nie mógł jej zwolnić bo ciągle na urlopach zdrowotnych - nie znam sprawy do końca ale nawet prawnicy twierdzili że powinna wrócić do pracy i pierwszego dnia dać jej wypowiedzenie)

Przynajmniej czas szybciej zleci do 16 ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegryw #rozowepaski #pracbaza
  • 15
po 103 dniach urlopu. (pracodawca coś nie mógł jej zwolnić bo ciągle na urlopach zdrowotnych - nie znam sprawy do końca ale


@varmiok: no chyba jak ciągiem leci to nie to samo gdy zaczyna się robota, poza tym nie znasz sprawy do końca ()
@dziecielinapala: @varmiok: @rodzer1223: @GienekZFabrykiOkienek:
Ja tam nie wiem jak wygląda sytuacja z tą dziewczyną i nie będę wyrokował, ale mogę wam tylko powiedzieć jak u mnie to wygląda. Na moim Urzędzie Pocztowym postanowiono jakiś czas temu zatrudniać kobiety na listonoszy. Obecnie na 55 listonoszy - 14 to kobiety.

I powiem tak. Faceci pracują różnie, w różny sposób, gorzej, lepiej, rzetelniej lub mniej, robią nadgodziny lub ich unikają.
Ale
@haosek: no nie spinaja mi się te wasze historie. U opa laska pracuje od trzech lat i zdążyła dwójkę dzieci zrobić i urodzić, to niby kiedy miała czas pracować? A u ciebie cały urlop na piątki podczas gdy pracownik musi mieć 2 tygodnie urlopu ciągiem zgodnie z prawem pracy
@dziecielinapala: A być może zapędziłem się w ocenie z tymi piątkami ;). Rzeczywiście musi być 10 dni urlopu ciągiem, więc pewnie było w międzyczasie chorobowych. Mój błąd, ale nic innego nie możesz mi zarzucić. Piszę po prostu swoje odczucia.
Uwierz, że te kobiety, których pracę krytykuje to ja osobiście na prawdę bardzo lubię i wolałbym pisać tylko dobrze, ale j/w t o taka refleksja odnośnie tego, że nie dziwie się, że