Wpis z mikrobloga

#damprace #zlecenie #protest

jeśli ktoś ma ochotę na jednorazowe zlecenie zdalne, to:

potrzebuję zebrać listę protestów/strajków/spacerów/innych tego typu eventów od dnia 26 października 2020 do 6 grudnia 2020. Chodzi tutaj o wszystkie takie wydarzenia jak: Strajk Kobiet, Marsz Niepodległości, Protest Branży Gastronomicznej/Fitness.

Dla każdego wydarzenia konieczne są:
tytul/nazwa wydarzenia,
miasto (wiem, że było też kilka takich wydarzeń zdalynych, chociażby w ramach Strajku Kobiet, fajnie by było to też uwzględnić),
lokalizacja (gdzie dane wydarzenie się rozpoczyna, przyblizony adres: rondo/skrzyżowanie/ulica),
godzina startu,

dodatkowe, ale już nie wymagane:
opis/szczegóły (jeśli da radę łatwo znaleźć, nie musisz tworzyć własnych opisów),
planowana godzina zakonczenia,
kto jest organizatorem.

Fajnie by było jeśli dla każdego wydarzenia podane byłoby źródło informacji o nim (najlepiej link).

Wynagrodzenie za całość 250zł płatne przelewem na konto/blikiem/revolutem.
  • 3
@szwelx: wydawało mi się, że to dobra stawka, ponieważ
- jedyne wymagane umiejętności to czytanie, pisanie i umiejętność korzystania z wyszukiwarki internetowej,
- mam nadzieję, że to nie zajmie więcej niż dzień,
- rozumiem, że dla wielu nie będzie to kusząca stawka, ale dla studenta/licealisty/osoby bezrobotnej, oferta może wyglądać ciekawie.

Jakiś czas temu inny Mirek oferował 200zł dniówki za machanie młotem w celu rozebrania mieszkania - rozumiem, że szukanie informacji w
@pan_Dzik: umiejętności nie potrzeba wielkich, ale właśnie czasowo wydaję mi się, że dłużej to zajmie. Nie dasz rady w skupieniu wysiedzieć 8h przy takiej nudnej pracy, a chcesz przeszukać dane z 1,5 miesiąca z całej Polski. Wydaję mi się, że 1 dzień do bardzo nierealistyczny scenariusz. Prędzej dwa jak ktoś z uporem przysiądzie do tego i mówię oczywiście o dobrze zrobionym badaniu.