Wpis z mikrobloga

Na początku nie byłem zwolennikiem przymusowego szczepienia na covid-19 ale jak usłyszałem ile w społeczeństwie krąży szuryzmów i debilizmów na temat wirusa to zmieniłem zdanie. Oto co ostatnio usłyszałem:
-Testy PCR wykrywają ludzkie DNA jako covid xD
-Twórca testów PCR powiedział że nie nadają się do wykrywania wirusów. #!$%@? z tym że nie powiedział, #!$%@? z tym że stosujemy PCR od lat do wykrywania rzeżączki, HIV u noworodków oraz innych wirusów
-Wirusa nie ma w ogóle a szpitale nie wyrabiają bo się lekarzy zamyka na kwarantannie
-Maseczki powodują grzybicę płuc, liczba zgonów się zwiększyła bo ludzie umierają od noszenia maseczek
-Nawet jak wirus jest to jest to kolejna infekcja grypopodobna
-W szpitalach są statyści
-Liczba respiratorów zajętych jest tak duża bo lekarze-zbrodniarze podłączają na siłę ludzi aby im rozsadzić płuca
-Wirus to plan depopulacji społeczeństwa przez 5G
-COVID-19 to wprowadzenie NWO

Powiem wam że w społeczeństwie jest taka dezinformacja i krąży tyle teorii spiskowych że maksymalnie 20% osób dobrowolnie się szczepi a to #!$%@? da. Dlatego jestem za tym aby wojsko przymusowo doprowadzało ludzi na szczepienia pod karabinem. Bo inaczej będziemy łazić w szmatach i niszczyć gospodarkę przez kolejne 5 lat.

#koronawirus #covid19 #wirus #polska #bekazpisu #krakow #warszawa #lodz
  • 9