Wpis z mikrobloga

@Cucku_L_ka: spermiarstwo przelało 6,5mln? xDDD

Mam nadzieję że nie uzbiera całej kwoty, bo wtedy nie wypłacają chyba?

171 642 cucków ... I nikt nie porusza tego problemu w TV czy w sejmie nie proponują ustawy zakazującej cuckostwa

W tym żałosnym kraju cucków mateusz powinien zbierać już na nagrobek, może by dali.
  • Odpowiedz
@Cucku_L_ka: w zasadzie zastanawia mnie jedno, bo to że faceci względem kobiet często są naiwni, to wiadomo.

ale.

w związku z tym, że facet zebrał tak nieporównywalnie mniej od kobiety nasuwają się dwa wnioski:
1. facet prędzej zapłaci za leczenie chorej kobiety, bo instynkt mu gdzieś tam podpowiada, że może mu się
  • Odpowiedz
@JestemPrzegrany:

I nikt nie porusza tego problemu w TV czy w sejmie nie proponują ustawy zakazującej cuckostwa

Jak miałaby wyglądać ustawa zakazująca "cuckostwa"? Czym jest to "cuckostwo"?
  • Odpowiedz
Jak miałaby wyglądać ustawa zakazująca "cuckostwa"? Czym jest to "cuckostwo"?


@Fidel1: Wprowadzić nową formację złożoną z przegrywuw która by wyłapywała szkodliwy element (cucków). Cucki byliby karani na podstawie ustawy antycuckowej.
  • Odpowiedz
czemu nie przelewają całość o co chodzi?


@balbezaur: wydaje mi sie że zbiórka musi się zakończyć w określonym czasie i musi zostac uzbierana cała kwota (pewnie zależy od strony na której jest zbiorka postawiona, mogą mieć różny regulamin), kiedyś coś takiego czytałem ale 100% pewności nie mam bo ani nie bawię się w żebractwo ani nie wspieram takich zbiórek.
  • Odpowiedz
@Cucku_L_ka Cherry picking. To z innej beczki - o samobójczej śmierci nastoletniego Dominika rozpisywały się wszystkie media w Polsce. O samobójczej śmierci nastolatki z mojego miasteczka nie napisał nikt. Parafrazując przegrywów: "Uuu kobiece samobójstwa są ignorowane i pomijane."
  • Odpowiedz