Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@OSH1980: ja ja płakałem, bo już po tych rekompensatach dla artystów myślałem, że nic mnie bardziej nie załamie. Ja 3, miesiąc na bezrobociu przez Covid dostałem w sumie 160zł, a pracowałem i składki odprowadzałem, nie korzystam ze służby zdrowia. Roboty szukam, ale ciężko w mojej branży. 30l. Do końca roku kończy mi się wegetacja. Szkoda słów.
  • Odpowiedz
@Neq: raczej co robić, żeby mieć to jedzenie. Zdaję sobie sprawę z tego, że to w obecnej chwili nie jest wymierna pomoc, ale tak naprawdę tylko Ty trzymasz w swoich rękach los. Od razu mówię: nie jestem żadnym coachem, ale stosuję te zasady w życiu i u mnie to działa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OSH1980: Na razie wnioski mam 2. 1. Nie warto być dobrym, dzielić się, pożyczać pomagać, bo nie ma zazwyczaj z tego pożytku dla Ciebie. Jak potrzebujesz pomocy nie ma nikogo. Karma nie istnieje. 2. ****
  • Odpowiedz
@Neq: Nawet nie wiesz o jaką imprezę chodzi. W faktach nie powiedzieli? To mała impreza, bez większego znaczenia. Walczył o nią Jacek Majchrowski, Prezydent Krakowa.

1000 razy mniejsza od Igrzysk Olimpijskich, o których pewnie myślisz. To ostatnie słowo jednak na wyrost ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz