Wpis z mikrobloga

Nie powiem, spodziewałem się większego skoku pomiędzy nowymi generacjami. Chyba nic nie przebije przesiadki z PSX na PS2 - takiego WOW to raczej nigdy nie zobaczymy. Mam wrażenie że "nowa generacja" to PS4 Pro,2 i XboxOneX,2, po prostu ostrzej i płynniej. Ciekawe co zrobią studia jak okiełznają architekturę bo chwilowo to RemasterStation5 i XboxRemasteredX ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ps5 #xbox #xboxseriesx #xboxone #ps4
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dużym telewizorze w FullHD są zauważalnie nieostre i to przeszkadza


@banthalador2: Kłóciłbym się, jak się dobrze ustawi zmiękczanie krawędzi to praktycznie obraz żyleta, no chyba że odpalisz PS3 na 1080p no to może ząbkować i rwać, ale takie Uncharted 4 czy The last of Us praktycznie jest bez krawędzi
  • Odpowiedz
@banthalador2: Kłóciłbym się, jak się dobrze ustawi zmiękczanie krawędzi to praktycznie obraz żyleta, no chyba że odpalisz PS3 na 1080p no to może ząbkować i rwać, ale takie Uncharted 4 czy The last of Us praktycznie jest bez krawędzi


zgadza sie
  • Odpowiedz
  • 0
@banthalador2 no pod względem FPS to na pewno, ale siedziałeś i liczyłeś pixele ? Ja jestem ciekaw jakby ta gra wyglądała jakby była tworzona pod niższe rozdzielczości niż 4k z limitem 60fps.
  • Odpowiedz
@MrPawlo112: Nie trzeba liczyć pikseli żeby widzieć co chwilę ząbki na ostrych krawedziach czy cienkich obiektach. Szczególnie dobrze widać to było we wspomnianym tomb raiderze, po włączeniu wysokiej rozdzielczości obraz był wyraźnie ostrzejszy a nie lekko zamazany. Chociaż na monitorze 27' pewnie wielkiej różnicy by to nie zrobiło.
  • Odpowiedz
@banthalador2: no akurat Tomb Rider to zły przykład, hmm, pierwsze co jest znośne i praktycznie z mała ilością ostych krawędzi to Uncharted 4-Lost Legacy, Infamous Second Son pewnie strzelę gafę, ale nie pamiętam aby RDR2 zombkował mocno. Według mnie dużo robią też ustawienia, aktualnie gram w AC:BF na PC i ustawiłem sobie wygładzanie krawędzi na max i nawet ząbka nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MrPawlo112: tak pcciarze grają w 4k/120fps XD z ssd też d-------ś trochę ale nie ważne. Większość kompów to średniaki pozwalające na grę na słabych wymaganiach. Możesz robić sobie fikolki ale tak jest i to nie konsole zatrzymują rozwój tylko ograniczenie finansowe, bo większość ludzi nie kupuje topowego sprzętu żeby się spuszczać do wysokiej rozdzielczości i efektów tylko wybiera średnią, bądź niską półkę cenową.
  • Odpowiedz