Wpis z mikrobloga

Dziewczyna chce kupić iphona 11/11 pro. Gdzie polecacie kupić na raty, żeby było najtaniej? Allegro trochę strach, najtaniej i najlepsze raty wyszły mi w media expert jak na razie. Jak dobrze pamiętam to chyba przez rok jest rękojmia u apple a potem drugi rok sklep, tak? Znalazła też na allegro powystawowe które robiły "za ozdobę" w sklepie i nie były używane przez klientów, ale ja na wierzenie w bajki już za stary jestem, a firma 4 miesiące na allegro i nie wiadomo kiedy zniknie z sieci więc jej odradzam.
#iphone
  • 16
@mercin7: u Apple masz gwarancję na rok i w tym samym czasie jednocześnie rękojmię sprzedawcy (która trwa dwa lata), bo możesz korzystać z rękojmi jak i gwarancji. Jedno nie ogranicza drugiego.

Tyle że ze sprzedawcą trzeba się gryźć.
@rybak17 ale o co mam pytać? Czy dostanę raty 0%? To już co mogę powiedzieć, że dostanę.

Ostatnio było na głównej znaleziso o tych ratach, możesz się wgłębić w temat jak to wygląda.
@rybak17 wydaje mi się że za reklamowanie czegoś i brak takiej oferty są srogie kary. Jeśli reklamują i mają warunki to muszą to sprzedać. Będą ściemniać, wić się i kombinować ale w końcu musisz dostać te raty. I serio @rybak17 nie szukam wojenki o nie chce się kłócić :)

I jeszcze raz, na głównej jest znalezisko o tych ratach, dość świeże i z masą komentarzy, poczytaj jak tam sklepu kombinują i jak
@fluga: Co mnie interesuje znalezisko jak informacja jest z wczoraj. Widocznie coś im się zmieniło.
Gościu zamówił telefon miesiąc temu, dopiero wczoraj go przysłali, stwierdził że weźmie dla żony na raty bo już kupił.
Usłyszał że trzeba wpłacić 10% i czekać na decyzje banku gdzie powiedzą ile rat i na ile.

I faktycznie raty udzielają banki a nie sklep więc logiczne że oni stawiają warunki.
Info o 60 ratach na iPhone