Wpis z mikrobloga

@kanapeczka_z_kanapa: Jako Julkolog stwierdzam, że Julki nie są, aż tak rozwinięte by używać sarkazmu, a cokolwiek powiesz to ubrania mają płeć, makijaż jest a kobiet i malowanie paznokci etc. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xorm199: ciekawe czy byś tak powiedział do dwumetrowego islandzkiego wikinga z pomalowanymi paznokciami, bo to akurat częste tutaj, z reguły maja pomalowane na czarno
  • Odpowiedz
@xorm199: No to ci mówię właśnie, bo tez mnie to trochę zdziwiło jak tu przyjechałem. Pracując w sklepie codziennie obsługuje kilku/kilkunastu gości z pomalowanymi paznokciami (i nie są ani trochę zniewieściali), także może to kwestia kultury.
Jak widać niektórzy maja po prostu w------e co jest kobiece, a co męskie i sobie robią po prostu to na co maja ochotę.
Czy tak nie jest lepiej? ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@xorm199: nie do końca mogę się zgodzić. Z jednej strony mówi się o dbaniu o siebie, a z drugiej wyzywa od pedałów jeśli się wychyli poza kanon. Sam mam dość zniszczone paznokcie (porysowane i zmatowione), lubię fakturę pomalowanych paznokci, i nie zamierzam rezygnować z tego tylko dlatego że ktoś powie że to "nie męskie". Ale co tak na prawdę jest męskie? Opieranie się innym i podążanie własna ścieżką? czy bycie
  • Odpowiedz