Wpis z mikrobloga

@AliPaczka #aliexpress #ass (w sensie aliexpress standard shipping) i #pocztapolska #werkomorniki coś mi się odpierdzieliło dziwnego.
Paczka z aliexpress ASS wysyłka, drobinca malutka, miało pójść do mnie do Opola, poszło najpierw jako 00459007738834398589 później zmieniło (dlaczego? niby w centrum łączenia przesyłek, ale nie miałem z czym tego połączyć, nic innego nie szło do mnie) numer na 00459007738839161317 ... która ma tracking:

2020-11-10 07:09 PP Komorniki P204 Przygotowanie przesyłki do doręczenia
2020-11-10 10:57 PP Komorniki P204 Wydanie doręczycielowi
2020-11-10 12:02 PP Komorniki P204 Doręczenie

Jakie kurna doręczenie w KOMORNIKACH ? Komu? Dlaczemu?Dzwonię tam (próba dodzwonienia się do PP komorniki to osobna przygoda) i dowiaduje się , że wszystko się zgadza "paczka o takim nr została doręczona i nic nie można zrobić, niech nadawca reklamuje jeśli twierdzi że powinna iść na inny adres"

Robię dispute na aliexpress, skoro źle wysłali - chińczyk pokazuje etykietę, że wysłał na dobry adres Opole ul. itd. a nie żadne komorniki, ale to później ASS procesowało, i do dispute eskaluje i w AliExpress' Judgment dispute mi odrzuca, bo wg nich "jest ciągle w transporcie" a tracking z poczty się nie liczy, a w ogóle to czego ja chcę...

KI CZORT? Czy powstał tam kolejny jakiś podmiot przewoźnik, który odbiera przesyłki z WER (i dlatego tracking PP się tu urywa) i inną metodą dostarcza do odbiorców?
  • 21