Wpis z mikrobloga

#dziennikketozy - dzień drugi

obudziłem się z bólem głowy, czytam, że tak może być i żeby pić wodę i najlepiej zrobić rosół, więc zrobiłem picrel
na golonce, troszkę warzyw, brak makaronu, bardzo dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

na śniadanko ponownie 4 jaja na maśle klarowanym, potem w sumie 2 miski owego rosiołu i chyba starczy na dziś

no i złamałem się i wypiłem puszkę monsterka, bez cukru, czyli około 4g węglowodanów, mam nadzieję, że ketobóg mi wybaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ogółem cały czas mam chęć pójść do lodówki i wszamać cokolwiek, kanapkę, kabanosa, mimo, że nie jestem głodny ale staram się trzymać sztywniutko i w razie czego pić wodę (òóˇ)

#keto #gotujzwykopem
g.....t - #dziennikketozy - dzień drugi

obudziłem się z bólem głowy, czytam, że ta...

źródło: comment_1605389777hbVSGD0wUH6grR7OI8AvBd.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@glasn0st

na śniadanko ponownie 4 jaja na maśle klarowanym, potem w sumie 2 miski owego rosiołu i chyba starczy na dziś


Chyba żartujesz.
Ile to wszystko miało kcal? 600? 700?
Jeszcze masz miejsce na jakiś kilogram karkówki.
  • Odpowiedz
@MojWlasciciel: dziś w planach jest zapiekanka z boczkiem, schabem, serem i kiszonymi ogórami, myśle, że styknie :D
ale może masz rację, może byłem głodny, po prostu nie burczało mi w brzuchu, ale dużo myślałem o jedzeniu
  • Odpowiedz
  • 0
@glasn0st staraj się nic nie jeść od rana, tylko wypić kawę z masłem, olejem kokosowym co tam masz akurat. Takie wprowadzanie tłuszczu od rana bardzo pomaga szybko się zaadoptować, a przy okazji syci spokojnie do południa. Ja tak się wspomagałem i teraz po trochę ponad miesiącu jem jeden posiłek dziennie około 17/18. W ciągu dnia pełna energia i totalny brak głodu czy jakiegoś głupiego łaknienia na cokolwiek.
  • Odpowiedz