Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ja swoich rodziców nienawidzę. Byłem wychowany w całkowitej izolacji społecznej. Do 19 roku życia wychodziłem z domu TYLKO do szkoły oraz okazjonalnie na zakupy. NIGDY nie spotkałem się ze znajomymi. NIGDY. Zresztą, byłem uczony, żeby nie zapoznawać się z nikim w szkole, bo tylko rodzice są moimi "prawdziwymi przyjaciółmi". Dopiero na studiach zacząłem się z tego uwalniać.

Nie było dnia w domu bez darcia się ze strony rodziców, i nazywam to celowo darciem, bo to nie były tylko krzyki. Powód? Nie był potrzebny. Zawsze coś się znalazło. Głupio się spojrzałem, za głośno oddychałem - rozumiecie.

Niczego nie zostałem nauczony, mało tego. Robiono wszystko, żebym tylko nie miał żadnych zdolności życiowej. Przykładowo, gotowanie. Jeżeli chciałem coś nauczyć się przyrządzić, to zawsze miałem za to awanturę. Że zepsuję rzeczy, że spalę dom, takie tam.

NIGDY nie usłyszałem ani jednego słowa wsparcia czy zainteresowania moją osobą. Nigdy ich nie obchodziło, jakie mam problemy, czym się interesuję, jakie mam marzenia.

Dzisiaj nie mam z rodzicami żadnego kontaktu. Mam ich gdzieś, tak jak oni mnie mieli gdzieś.
I mnie krew zalewa, jak widzę niejednokrotnie komentarze, że jak dziecko nie ma kontaktów z rodzicami bądź ich nie lubi - nawet nie nienawidzi, to to z nim są problemy. Albo, "że nie jest człowiekiem."

#zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fafef47661964000abb27d7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 50
  • Odpowiedz
@kogut_20: przeczytaj tak że 20 razy moje wpisy, to może do Ciebie dotrze to co napisałam. Bo wyraźnie napisałam, że z dupy chłopakowi doradzasz, a żeby zacząć w nowym kraju BEZ agencji z Polski to trzeba mieć z 10k na opłacenie mieszkania i poradzenie sobie w pierwszych miesiącach.
  • Odpowiedz
@kogut_20: no właśnie nie boli. Po prostu śmieszy mnie ktoś, kto oderwany od problemów ludzi, którzy startują z 0 na koncie i liczą tylko na siebie doradza 'w tfoim wieku to ja już miałem miekszanie, które na mnie zarabialo! Jedz na za granice to się napewno dorobisz!" - pokazuje tylko tyle, że nie masz żadnego doświadczenia zyciowego, a próbujesz zgrywać osobę, która wszystko przeżyła.
  • Odpowiedz