Wpis z mikrobloga

Ja wiem że to marne pocieszenie, ale dla tych wszystkich chłopaków którzy mają niski wzrost i zakola to tylko tyle mogę powiedzieć że ja mam prawie 2 metry i nie posiadam zakoli a mimo to nigdy w życiu nie miałem dziewczyny, nigdy nie byłem na randce, nigdy się nie całowałem, może ze 2-3 razy udało mi się jakąś przytulić i kilka razy tańczyłem na weselu.

W skrócie: relacje damsko-męskie dla mnie to jakiś kosmos którego nigdy nie dosięgnę.

Wiek? 29 lat.

P.S. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że tak naprawdę brak kobiety to jeden z najmniejszych problemów w moim życiu.

#przegryw #samotnosc #blackpill
  • 15
  • Odpowiedz
@ZdejmijTenAbazur: Najgorsze to być na granicy
niby widzisz ,że nie wyglądasz jak potwór ale jednak to za mało by ludzie traktowali cię na równi sobie
Jak w micie o Tantalu
Najgorsze było to ,że miał jedzenie i picie na wyciągnięcie ręki lecz za każdym razem gdy po nie sięgał oddalało się i brakowało mu dosłownie minimetrów by ich dosięgnąć
  • Odpowiedz
@oswieconydziekiczarnejpigulce: Prawdą jest że posiadam problemy psychiczne, ale w moim przypadku jeszcze rozchodzi się o kiepską twarz (takie obiektywne 3+/10) i bycie ektomorfikiem. Przy takim wzroście ważę około 75 kilogramów co daje fatalny efekt przez który wyglądam jakbym był nienaturalnie wychudzony i sztucznie rozciągnięty do góry.
Taki slenderman ze mnie.
  • Odpowiedz
@2-aminopirydyna: Jestem w 100% z blackpillem itp., ale naprawdę, starajmy się unikać takich prostych osądów. Wszyscy patrza nam na ręce, dlatego by przetrwać, musimy wznieść się ponad tego typu docinki i rzeczowo wyjaśniać pewne tematy:)
Musimy być bezbłędni, więc darujmy sobie aż takie wycieczki osobiste:)
  • Odpowiedz