Wpis z mikrobloga

@zuczek_blyskawica: Oczywiście masz rację i się z Tobą zgadzam. Cały czas chodzi mi tylko o sam fakt kłamstw, jednego jak i drugiego premiera. Moim zamiarem nie było spinanie się z kimkolwiek na tematy polityczne. Jedynie przypomnienie, że jeden i drugi mają sporo za uszami.
  • Odpowiedz
Było do 2016 i potem automatycznie spadała do 22, ale PiS podwyższył od razu do 23% więc to, że po 2016 jest 23% to już nie wina Tuska.


@Syn_Tracza: Co nie zmienia faktu, że podwyzszyli z 21 na 23. I co z tego ze pozniej to opadlo. To mogla byc celowa zagrywka w razie gdyby ich nie bylo przy stołkach. A teraz chcą dawac 500+ chociaz tez przeciez mogliby anulować.
  • Odpowiedz
@rorf46 tydzień temu jak byłem w aptece to jakiś facet się pyta, a szczepionki na grypę to kiedy będą, bo ja zamawiałem i jestem na liście, a biedna pani mu mówi że nie wie, może za miesiąc może za trzy, ale i tak pan pewnie jeszcze długo nie dostanie, bo mają przysyłać po kilka sztuk na dostawę
xD
  • Odpowiedz
@karolzzr: nie wiedziałem skąd jesteś, ale widzę, że zgadłem, bo to twoje #!$%@? jest na granicy z podkarpackiem xD Wyczułem mentalność mieszkańca Polski B.

I co on ci ukradł z tego OFE? Wiesz w ogóle jak to działało? XD serio myślisz, że on to zawinął do kieszeni? XD
  • Odpowiedz
OFE, więcej odczytasz w google.


@karolzzr: on to przekazał połowę do ZUSu, nic nie zginęło. Ukradł to kto inny z PiS całkiem niedawno 15% jako opłatę przekształceniową
  • Odpowiedz
@karolzzr: OFE to nie była "kradzież" te pieniądze zostały przeksięgowane do ZUS bo i tak były w obligacjach SP. Czyli tak czy siak gwarantem było państwo polskie, więc z punktu widzenia obywatela nic się nie zmieniło: państwo w obligacjach obiecuje x zł za y lat -> państwo w zus obiecuje x zł za y lat. Natomiast kradzież z OFE dokonał faktycznie PiS, bo to co zostało w OFE też zabrali,
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza:

Tak, czyli 23% VAtu to wina PO do 2016 roku, ale dzisiaj to wina PiSu bo gdyby oni nie podwyższyli automatycznie spadającego do 22% VATu w 2016 to dzisiaj byłoby 22%

Genialny patent - podnieśmy podatek x o y% na 3 lata, potem automatycznie spadnie, więc to prawie tak jakby go nie było. Nie, wróć - jednak nie spadnie, przedłużamy o kolejne 3 lata. Ale potem to już na pewno automatycznie spadnie. Co takiego? Nie spadł? Aaa, bo kolejna ekipa zrobiła ten sam myk co my i go nie obniżyła. Znaczy - podwyższyła. Ale gdyby nie podwyższyła, toby przecież spadł. Automatycznie. W sumie można śmiało powiedzieć, że za podwyżkę VAT odpowiadają następcy. Pora na CSa.

Myślałeś o
  • Odpowiedz