Wpis z mikrobloga

Wykopki... aż przykro patrzeć jak podniecacie się tymi statystykami, tacy wydawałoby się inteligentni ludzie, a tylko czekają na 10:29, żeby wykopać kolejne wartościowe znalezisko... tfu na Was, za rok będziecie płakać jak to wszystkich PiS w uja zrobił z tymi corona viruzami, jak to zwykli ludzie nie mają co jeść.... a sami przykładacie swoją splugawioną ręke do tego. Chociaż w przyszłości zamknijcie mordy i przyznajcie pokornie racje, że panikowaliscie, bo ktoś miał katar i stan podgorączkowy (jak ponad 60-cio letni Kom0r). Zdaję sobie sprawę, ze to zbyt dużo dla Was... i tak będzie lepiej zgonić na media, polityków, propagandę, faszystuf... tylko nie na swoją głupotę. Róbcie screeny
#covid
#koronawirus
  • 15
  • Odpowiedz
@Jordix no tak, racja ci wszyscy ledwie żyjący pacjenci, których intubujemy i ledwo żywych na respiratorze przekazujemy na sor to przecież statyści i aktorzy, zapomniałem że przecież wirus nie istnieje a ludzie ocierają się o śmierć dla zabawy...
  • Odpowiedz
@Klakkkier: typie boisz się dzwonić, zostań lepiej w piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A hotel oglądam dzięki mojej różowej, wiesz co to różowa? Czy tylko z filmów dla dorosłych?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jordix: wiem
Mam mamę przecież ( ͡º ͜ʖ͡º)

Chłop co profil przejrzał xD
Jak juz tak sobie milutko piszemy masz jakieś sposoby na bezsenność?
  • Odpowiedz
@Agemaker: a co z tymi, którzy nie są przyjmowani do szpitali bo ‚korona’? To już skończyły się inne choroby, już j3bac stan przedzawałowy, zróbmy mu test na COVID? Jesteście motłochem, który łyknie wszystko, kwiat polskiej młodzieży #zamknacwszystko #jakostobedzie
Ale czego się spodziewać po ludziach, ktorzy i tak nie maja swojego życia
  • Odpowiedz
@Jordix nie istnieje coś takiego jak stan przedzawałowy, zawał się albo ma albo nie. Wszyscy inni w stanie zagrożenia życia są ba bieżąco przyjmowani do szpitali. Reszta leczenia w szpitalu w obecnych warunkach nie wymaga i przyjęta być nie musi. Tak, jestem motłochem, który ratuje ludziom życie i pluje w ryj takim śmieciom jak ty, którzy negują pandemie.
  • Odpowiedz
@Klakkkier: to Ty pierwszy zacząłeś przeglądanie profilu ;)
Na bezsenność polecam 50 czystej i jointa na dwóch, oczywiście jeśli tylko jesteś w Holandii lub w innych Czechach, w innym razie nie namawiam do złego i pozostaje Ci rumianek, ewentualnie lewatywa, lewatywa jest dobra na wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@guruu w momencie, w którym stwierdziłeś że covid jest tak samo groźny jak grypa skończyła się nasza dyskusja. Nigdy w historii na grypę nie umarło tak wiele ludzi w tak krótkim czasie. Jak na razie ludzie umierają głównie przez covid, nikt wcześniej w takich ilościach nie umierał na nadciśnienie, cukrzycę czy inne choroby, które nie stanowią bezpośredniego zagrożenia życia a które w połączeniu z covidem zabijają
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jordix: tak to prawda ja zacząłem
Ale ja jestem #!$%@? i co mi pan zrobi? XD
50 czystej brzmi dobrze
Miło się rozmawiało ale czas się żegnać
Dobrej nocy życzę,przyjemnego weekendu i smacznej kawusi
  • Odpowiedz
@Agemaker: pomijając tę nomenklaturę odnośnie stanu przedzawałowego (nie jestem lekarzem, możesz mieć racje), ale koleś... mój ojciec mial problemy z oddychaniem, co zdarzało mu się cyklicznie od 20-stu lat (lubi zajarac), dopiero teraz stwierdzili, że nie pomogą bo to może być COVID i musi się przebadać, a jak nie COVID to nie mamy miejsca i zdychaj Pan, no ale dla ludzi, którzy znają inne choroby tylko z teorii, to może być
  • Odpowiedz