Wpis z mikrobloga

@jmuhha: To nic... Niedawno z kumplem wspominalismy podróby pegazusów z bazarków i wyszła przy okazji gadka o "przedmuchiwaniu" kartów gdy nie działały xDDDDD Mój bracki nie chciał nam uwierzyć xDDDD Myślał że się z niego nabijamy... A wcale takiej dużej różnicy wiekowej między nami nie ma. 5 lat xDDDD
  • Odpowiedz
@jmuhha: Wrocilem z Kanady w 2004 z odtwarzaczem mp3, mial 128mb i funkcję nagrywania, u nas chyba tego jeszcze nie było. Ale to był bajer. Oczywiście ludzie z mojego malego miasteczka najpierw byli ostro podjarani, że jako jedyny wygralem radyjko ze Specjala. Ich umysly eksplodowaly jak się dowiedzieli co to naprawdę jest.
  • Odpowiedz
@dyzmund: to jak to ale sa juz dzieciaki dla ktorych plyta CD/DVD to jakas antyczna technologia... a ja nawet nie jestem w polowie drogi do 30-stki i pamietam jak dyskietki byly w powszechnym uzyciu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: śmieszne ze kiedys z przyjemnością się oglądało na czymś takim filmy a teraz telewizor 42 całe jest jakiś taki mały i by go wymienił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jmuhha ja tam sobie mp4 wygrałam na olimpiadzie z obrony cywilnej ( ͡º ͜ʖ͡º) po tygodniu tate mi sceglił bo odłączył od pc jak się film wgrywał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz