Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JmVN: z POZ nie korzystam, ale do lekarzy ogólnie chodzę tam często i nieźle oceniam - apka fajna, bardzo wygodna - terminy różnie, ale odświeżając wizyty z rana (wtedy pojawia się najwięcej nowych) naprawdę rzadko nie uda się trafić czegoś na ten lub następne max kilka dni. Lekarze różnie - najlepiej sobie kogoś wypatrzyć i do niego chodzić - bywają gorsi, bywają lepsi, bywają świetni :)
  • Odpowiedz
@czwartkowiec: Rezerwacje wizyt są przez aplikację czy też trzeba wisieć na słuchawce próbując dobić się do rejestracji jak w typowych przychodniach?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JmVN: Ja nie korzystam, ale wiem, bo dziewczyna ma pakiet z pracy i często korzysta i jest zadowolona, bo chodziła dość często do różnych specjalistów i terminy można upolować niemal z dnia na dzień.
  • Odpowiedz
@JmVN Umawianie wizyt i terminy super, same wizyty różnie. Luxmed to trochę fabryka zwolnień lekarskich, gdzie dostaniesz L4 i jakąś gównorecepte, ale na porady w bardziej skomplikowanych sprawach nie ma co liczyć, z reguły 5 minut max i elo.
  • Odpowiedz
@JmVN: potrzebowałem porady odnosnie uraxu to 2 dni czekania na termin do lekarza pierwszego kontaktu. Obsługa raczej na odwal się ale chociaż nie trzeba za to płacić jak się ma pakiet.
  • Odpowiedz