Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 194
@Tommy__: "Vapujesz? Nie, aha czyli to Ty masz rację." Internet mu się do dupy dobrał to teraz się broni. Proste.

Równie dobrze mógł zaprosić kumpla co vapuje i on dmuchnął. Dla mnie, klamie aby nie mieć prawnych konsekwencji.
  • Odpowiedz
@ZjemCiKolege: ja jestem i nadal uważam, że chłopak nie mówi prawdy. Jeżeli jednak po badaniach technicznych wyjdzie, że naprawdę sie w ten sposób konsola spalila itd. To mogę mu postawić jakakolwiek pizze dostępna w jego mieście będzie chciał.
  • Odpowiedz
Internet mu się do dupy dobrał to teraz się broni. Proste.


@Qontrol: Proste, nawet bardziej proste niż jego wyjaśnienie xD Ale komentarz z dupy nie mając żadnej konkretnej wiedzy o faktycznej sytuacji wrzucić zawsze miło
  • Odpowiedz
@Tommy__: ten film wyglada jak przygotowania pod obrone przed sadem: nie nie, ja nie chcialem nikogo obrazic, nie chcialem tylko zeby komus stala sie krzywda, to z troski o innych konsumentow, nie chcialem godzic w dobre imie spolki itp itd. A prawda jest taka: typ kupil konsole za kupe kasy, zjarala mu sie w dzien wolny od pracy, gdzie chcial sobie pograc wiec sie #!$%@? i wrzucil na tweetera, zeby szybko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Krabowski: ale tu chodzi o to że nie kwapią się by tą konsole zabrać. Wezmą wszystko będzie ok to wiadomo że kłamał, ale dopóki jej nie zbadali nie można go z dupy oskarżać imo
  • Odpowiedz