Wpis z mikrobloga

@arkan997: "jo" to jest największy rak tego województwa, a najgorsze to, że wchodzi w banię jak masełko. Ja się przeprowadziłem ze Śląska do kuj-pomu 10 lat temu i teraz jak wracam to ciągle tylko "jo" i "jo".
Jak to mówią na Kujawach - człowiek może wyjść z JO, ale JO z człowieka nigdy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@targan A guzik tam ze pomorskie. W kuj-pom wszyscy tak mowia a ze pomorskie to zazwyczaj kierunek migracji tych ludzi to juz zostaje im ta naleciałośc i zarażają "jo" inne osoby bo raz zaszczepione zostaje na zawsze.
  • Odpowiedz
Jak się zarazisz już Jo to nie ma bata, że zaczniesz gadać inaczej. Jestem z Pomorza i używam. Jak jadę do rodziny do Warszawy ich to aż razi i mówią ze to wieśniackie. Dla mnie to normalne. Tutaj większosć tak gada „mieszczuchy”z Trójmiasta aż do Torunia czy okoliczne Starogardzko-Tczewskie wioski. Takie to poprostu Jo@arkan997: @SebaD86: @arkan997: @targan: @East-Clintwood: @muse:
  • Odpowiedz
@SebaD86: świętokrzyskie żąda dostępu do morza( ͡ ͜ʖ ͡) Świat jest pełen absurdów. Ostatnio mi ulicę nazwali. Wiadomo urzędnicy wiedzo lepiej. I tak oto pojawiła się ulica Morska. Prowadzi z centrum miejscowości do ........Lasu( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@SebaD86: Ja na pomorzu mieszkam i Jo uzywam codziennie. Wejdzie w banie i koniec. Tak jak w Poznaniu naduśić przycisk czy tej jako przecinek ;d
  • Odpowiedz
@m0rgi: Teraz jak jestem u siory w nowym bloku to rejestracji GLE, GWE, GST, GPU jest wiecej niz GDA wiec jeszcze troszku i kazdy bedzie JoJować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz