Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Floooki: ja nie mam od 4 lat, co nie znaczy, że czasami gościnnie nie oglądam. Ale faktycznie, możesz mieć i 50 kanałów, a czasami i tak nic ciekawego nie znajdziesz, szczególnie w godzinach przedpołudniowych. Jedynie co, to czasami brakuje mi programów informacyjnych, ale w dobie internetu to nie kłopot.
  • Odpowiedz
@konstelacjaniesamowitosci: ciekawa konstrukcja słowna. Każdy normalny człowiek napisałby "gdy po raz 1000 widzę tę reklamę", natomiast Ty poświęciłeś swój czas aby dopisać trzy dość trudne nazwiska. Albo robisz w marketingu i potrzebujesz coś tu spiąć logicznie w googlu (obrazek z nazwiskami?) albo ta reklama wcale nie drażni Cię tak bardzo jak byś chciał to opisać.
  • Odpowiedz
@konstelacjaniesamowitosci: myslalem ze w dobie internetu, smart tv i przycisku mute umieszczonego na pilocie (od około 30 lat) narzekanie na reklamy jest już zarezerwowane tylko dla starych ludzi którzy muszą coś powiedziec w święta jak juz nie mają co opowiadać
  • Odpowiedz
@Floooki:
Posiadając tv można korzystać z innych funkcji, muzyka na yt, konsola, netflix.
Utarła się jakaś dziwna opinia, że posiadanie tv to rodzaj jakiejś ułomności? Czy braku samodzielnego myślenia?
Nie wiem skąd te urojenia.
Można oglądać ciekawe programy czy seriale bez wtykania sobie reklam czy wiadomości albo nagrać coś i obejrzec później i to co nas nie interesuje przewinąć wszystko zależy od oglądającego, nie masz tv, a założę się że oglądasz
  • Odpowiedz