Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czasami w życiu zdarza się, że ktoś lubi co innego.

@queuele: Właśnie dlatego napisałem, że wolę coś innego, czyli z cukrem, brawo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kubelek_klasik:
Oki, każdy ma prawo do swojego zdania. Ja też w życiu bym się tego gówna z cukrem nie tknal. Jakbym chciał się nazrec cukru to są lepsze sposoby niż wypicie szklanki jedynej prawilnej kolki :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tramad0l: wolę cukier niż aspartam albo sukralozę, mnie to tak #!$%@? kubki smakowe, że po łyku rozpoznam, a jakbym miał ochotę żyć bez cukru to bym po prostu przestał pić takie napoje... z resztą cukier cukrem, a bebechy i tak #!$%@?. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Co #!$%@?? Bo aspartam nie.
po roku picia Zero oduczyłem się oryginalnej, czego nigdy w życiu nie przypuszczałem. To taki mały łyk czegoś dobrego, w sytuacji gdy człowiek wszystkiego sovie odmawia (No, większości)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tramad0l: #!$%@? w sensie wyczuwam to po łyku. Jak ostatnio kupiłem Tigera, który nie był w żaden sposób podpisany, ale miał ohydny, sztuczny posmak to okazało się, że miał w składzie pół na pół cukier i sukralozę. #!$%@?łem, bo na prawdę nie jestem w stanie tego pić. Już bym chyba wolał, żeby nie dawali nic.
  • Odpowiedz
  • 0
@radziuxd Smakowo się mocno nie różni, a dużo zdrowsze bez cukru. A Sprite to w ogóle smakował tak samo ten z 2g cukru na 100 ml, ale #!$%@? musieli go wycofać :/
  • Odpowiedz