Wpis z mikrobloga

G2NK: BUILD KUSZNIK CZĘŚĆ 7 [Bandyci i farma Onara]

Kilka rzeczy zostało zrobione zanim dostałem się farmę. Schodząc do lasu kierowałem się w prawo, zabiłem kilka polnych bestii i dotarłem do namiotu bandytów. Nie sprawili żadnego problemu, mieli przy sobie złotą misę Bromora. Pomiędzy skrzyniami leżała ważna wiadomość – "Dostawa" – związana z zadaniem znalezienia handlarza bronią. Można tu znaleźć skarb – mikstura zręczności i zwój deszczu ognia. Trzeba wejść na namiot, przejść po drewnianej desce (picrel) i iść po tej "półce", dalej jest szkielet przy którym leżą te rzeczy.
Kierując się w stronę farmy Sekoba trafiłem na cmentarz. Kilka szkieletów goblinów, wystarczy odciągać pojedynczo i po problemie. Był wieczór i większość farmerów siedziała przy ognisku, akurat trafiłem przypadkiem na Bronko, dostał po głowie i przy okazji zrobiłem zadanie u Tilla związane z nim. Śmiesznie bo Bronko poszedł pracować na polu w nocy. Kupiłem u Rosi kuszę 90:120, niestety swoje kosztowała – 1500szt złota.
Po drodze aktywowałem kamienny krąg i przyzwałem strażnika w celu zdobycia ornamentu. Krytyki nie wchodziły bo nie mam jeszcze nauczonej walki mieczem i musiałem wczytywać, bo akurat na tego jednego przeciwnika po prostu nie mam taktyki, ciężko w ogóle jakoś odskoczyć, uniknąć ciosu, użyłem bryły lodu bo i tak mi się ona nie przyda na nic innego.
Poszedłem w stronę Martwej Harpii, oddałem kuszę Dragomirowi, pogadałem z Gregiem i poszliśmy do jaskini. Wykopałem mu ten skarb i niech spada. Popłynąłem na tą wysepkę na środku jeziora żeby wykopać jeden ze skarbów Grega. Jakby ktoś nie wiedział gdzie w tej okolicy jest tabliczka zręczności – jest za wodospadem.

Zadania dla najemników
Jako pierwszego spotkałem Bustera. Wyjaśniliśmy sobie co nieco ( ͡° ͜ʖ ͡°) Swoją drogą jakaś zmiana charakteru względem pierwszej części, ale po wyjaśnieniu go wydaje się już bardziej przyjazny.
Idąc dalej zabiłem topielce, polne bestie i wszedłem do gniazda polnych bestii. Zabiłem je przed przyjściem z Festerem żeby dostać expa. Po tym poszedłem do niego, poszliśmy do gniazda i stał się moją kolejną ofiarą, na własne życzenie.
Tego miłego pana wszyscy znamy, Sentenza... Dałem mu te 50szt złota, niech się cieszy tą chwilą, przynajmniej na razie, zaraz do niego wrócimy.
Pogadałem z Wilkiem, chyba najbardziej przyjazna postać, zadowolony i od razu oddał na mnie głos.
U Torlofa nauczyłem się siły do 64. Z racji, że bazowa siła jaką chcę wbić przed użyciem bonusów to 74, to mogę w tym momencie dodać 20 siły z bonusów. Mam jeszcze do wbicia 10 bazowej, a to będzie ciągle ten sam próg 64-94, więc mogę użyć bonusów do 84 i dalej nauczyć się jeszcze 10. Wypiłem miksturę siły i zjadłem 25 jabłek, pobiegałem 4 razy do Innosa żeby mieć 90 siły i założyć nową kuszę. Zostało jeszcze do zdobycia 6 siły u Innosa, ale to będe robił po drodze bo nie chciało mi się już biegać od łóżka do chramu.

Wyjaśnianie typków
Porozmawialiśmy sobie z Rodem o tym czy jestem wystarczająco silny, chyba do niego dotarło.
Raoul strasznie kręcił nosem, sam się prosił.
Sentenza myśli, że jest tu kimś ważnym. Otóż nie tym razem. Zapraszam do oglądania: Walka z Sentenzą

Reszta zadań na farmie oraz czystki w okolicach w kolejnej części lub w dwóch. Może zrobię dwie krótsze lub jedną długą, jak wolicie?

Poprzednia część: https://www.wykop.pl/wpis/53484921/g2nk-build-kusznik-czesc-6-wycieczka-do-lasu-szkie/
Wszystkie części na tagu: #gothickusznik

#gothickusznik #gothic #gothic2 #gothic2nk
kRpt - G2NK: BUILD KUSZNIK CZĘŚĆ 7 [Bandyci i farma Onara]

 Kilka rzeczy zostało z...

źródło: comment_16052172644b7Feuh6wh0AHJ1ouQ6qQy.jpg

Pobierz
  • 13
@kRpt Pakujesz coś więcej w zręczność czy tyle zostawisz? Kusze są dosyć trudnym wyborem, bo do użytku wymagają siły, ale ich obrażenia zależne są od zręczności.
@kRpt A i zapopomniem spytac.Nie lepiej jest rownomiernie rozwijac sile i zreke? U ciebie widze ze skupiles sie zupelnie na sile a zreke zaczales rozwijac na powaznie bardzo pozno