Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1756
Ponieważ poprzednie wpisy a ich twórcy dostali bany za niewygodne treści - chciałem zadać pytanie, jak tam sprawa wrzucenia Lu ze Stop Bzdurom pod tramwaj? Mieli być świadkowie, ale jakoś się nie znaleźli. Miały być nagrania, ale nie ma. Zarząd Transportu miejskiego idzie w zaparte - może już ktoś ich wyjaśnił?
Ta sprawa musi być cierniem w boki dla wielu osób - dlatego usuwają wpisy o niej, starają się zamieść ją pod dywan, ale nie możemy pozwolić by próba zabójstwa była bezkarna. Biedne Lu się boi.
#stopbzdurom #bekazlewactwa #lustopbzdurom
Waspin - Ponieważ poprzednie wpisy a ich twórcy dostali bany za niewygodne treści - c...

źródło: comment_1605192139J8S62i3oTQnmH8jrk01GlK.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
@Waspin: To jest w ogóle jest ktoś ważny? Rozumiem gdyby to była osoba publiczna, ale nie jest więc cytując klasyka „stop making stupid person famous” ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Waspin: Czyli nikt ważny niemający wpływu na nic ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak Stonoga udawał pobicie na komisariacie to też był taki spam?
  • Odpowiedz
@sylwek2k człowieku! Mówimy o próbie zabójstwa a ty coś o spamie, takie sprawy trzeba nagłaśniać! Wpis powinien być w gorących nie raz dziennie, ale co godzinę! Jeśli nie częściej!
  • Odpowiedz
człowieku! Mówimy o próbie zabójstwa a ty coś o spamie, takie sprawy trzeba nagłaśniać! Wpis powinien być w gorących nie raz dziennie, ale co godzinę! Jeśli nie częściej!


@marcelus:

lecz sie dziecko

  • Odpowiedz
@Waspin:

"Pytacie: czy sprawa została zgłoszona na policję? Nie. Aktywistki są systemowo represjonowane przez policję - jest absurdalne, śmieszne i głupie oczekiwać od nas, że będziemy prosić ją teraz o pomoc. Policjanci to ludzie, którzy działają na zlecenie partii rządzącej i w ciągu ostatnich miesięcy masowo wyłapywali osoby LGBT, by przetrzymywać je w aresztach, stosować w stosunku do nich przemoc, molestować i ubliżać.

Ponadto członkinie naszej społeczności od lat mierzą się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sharkslayer: wspaniale. Ja też uważam, że powinni trzymać się z dala od policji. Takie rzeczy trzeba zgłaszać bezpośrednio do prokuratury.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RobertKowalski: no właśnie mi się te jej strupy na twarzy i szyi od razu kojarzą z helupą i się zastanawiam czy tylko ja tak mam, ale jak widać nie tylko
  • Odpowiedz
@Waspin ale serio, sam kiedyś odnosiłem się do opisywanej przez ciebie historii i chętnie dowiedziałbym się, jak się skonczy, ale jeżeli edziesz dodawał te wpisy codziennie, a nie nam 1-2 razy w tygodniu to w końcu tez wrzucę tag na czarną - taki sam wpis codziennie to, niestety, spam
  • Odpowiedz