Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1756
Ponieważ poprzednie wpisy a ich twórcy dostali bany za niewygodne treści - chciałem zadać pytanie, jak tam sprawa wrzucenia Lu ze Stop Bzdurom pod tramwaj? Mieli być świadkowie, ale jakoś się nie znaleźli. Miały być nagrania, ale nie ma. Zarząd Transportu miejskiego idzie w zaparte - może już ktoś ich wyjaśnił?
Ta sprawa musi być cierniem w boki dla wielu osób - dlatego usuwają wpisy o niej, starają się zamieść ją pod dywan, ale nie możemy pozwolić by próba zabójstwa była bezkarna. Biedne Lu się boi.
#stopbzdurom #bekazlewactwa #lustopbzdurom
Pobierz Waspin - Ponieważ poprzednie wpisy a ich twórcy dostali bany za niewygodne treści - c...
źródło: comment_1605192139J8S62i3oTQnmH8jrk01GlK.jpg
  • 59
masz tag, możesz wrzucić na czarną i się nie przejmować tematem


@Waspin:

nie moge, czarna lista jest lista skonczona, na ktora mozna wrzucic tylko 640 debili i tagow, ktorych nei chce sie ogladac.. zreszta ta nieogladalnosc jest tylko iluzoryczna

jak Ci nie zależy na znalezieniu potencjalnych morderców


@Waspin:

a co ty zrobiles, poza wrzuceniem spamu? tobie wisi caly temat (pozytywnie i negatywnie)... wrzucasz to tylko dla atencji
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Deska_o0: jak nie jesteś pewien czy sprawa jest zgłoszona, to zgłoś drugi raz, śmiało, ja takich wątpliwości nie mam. A skoro Ty wątpisz w zgłoszenie, ja również mam prawo do posiadania własnego zdania i uważam, że oficjalne powody usunięcia wpisów nie są prawdziwe. Można by rzec że obaj klamiemyw w tym samym stopniu - mamy odmienne wizje i w nie wierzymy ( ͡ ͜ʖ ͡)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@sylwek2k:

nie moge, czarna lista jest lista skonczona, na ktora mozna wrzucic tylko 640 debili i tagow, ktorych nei chce sie ogladac

Nie mój problem, że aż tyle rzeczy powoduje Twój ból dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a co ty zrobiles, poza wrzuceniem spamu? tobie wisi caly temat (pozytywnie i negatywnie)... wrzucasz to tylko dla atencji

Akurat się mylisz, po raz kolejny - nie mój problem że
@Waspin: czyli udajesz ze płaczesz na portalu ze śmiesznymi obrazkami licząc na atencję, dzięki za wyjaśnienie

uważam, że oficjalne powody usunięcia wpisów nie są prawdziwe

@Waspin: ale jakieś dowody, czy po prostu "uważam bo mi nie pasuje" ja np. zgłosiłem go kiedy zaczął mnie obrażać i mam nadzieję że za to pokrył się platyną

Można by rzec że obaj klamiemyw w tym samym stopniu


@Waspin: nie, nie można, ja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@Deska_o0: jak łatwo mnie oceniasz. Ja nie wierzę Moderacji bo mi dali bana za spam jak wrzuciłem 2 znaleziska. W odstępie 11 miesięcy. Więc wiem, że podają powody z dupy. Jak rozumiem też masz jakiś konkret na fundamentalistów sponsorowanych przez Kreml ale w sumie mnie to nie obchodzi. A co do wrzucania czegoś na Wykop dla atencji to... śmieszysz mnie. 75% tego portalu to wrzuty dla atencji, 20% to płatne trolle
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@SmakoszKotow: Ja kiedyś dostałem bana za spam bo wrzuciłem 2 znaleziska w odstępie 11 miesięcy, także to, co oni mają wpisane jako oficjalny powód nie musi być prawdą. Moderacja chce zatuszować tą próbę morderstwa. Poza tym fajny flood - 1 wpis dziennie. Taki nie za szybki ( ͡ ͜ʖ ͡)