Wpis z mikrobloga

@fiksiak: gry bez wersji dedykowanej dla Xbox Series X odpalają się w trybie dla One X. Natomiast do tej pory testowałem tylko Forze Motorosport 7, Forze Horizon 4 - (najpiękniejsza samochodówka, gra działa w pełnym 4K i jest zauważalnie ładniejsza niż na poprzedniej generacji) i Assassins Creed Valhalla - (stabilne 60 FPS w 4K).
Sama konsola cichutka, genialny tryb Quick Resume (masz kilka gier zapisanych w pamięci i przełączanie między nimi
@fiksiak: na razie przeskok między One S a Series X można porównać do mocnego upgrade'u komputera. Szybsze wczytywanie gier i Quick Resume naprawdę robią robotę. Ja wielokrotnie rezygnowałem z godzinnych sesji w Red Dead Redemption 2, czy Wiedźmina, ze względu na bardzo długie czasy wczytywania.
@Ryzy_Wuj: @fiksiak: ja przy One X widzę dużą różnicę, także przy przesiadce z One S różnica będzie kosmiczna ;)

Co do RDR2 to zyskasz szybsze loadingi i stabilnieszy framerate, ale bez patcha od Rockstar nie będziesz miał nagle 60fps, bo ta gra ma zablokowany framerate ;)