Wpis z mikrobloga

#perfumy

Przyjdzie kiedyś taki dzień, że trzeba będzie sprzedać 3/4 tych wszystkich flakonów. Wiele kupionych w ciemno bez sensu i tylko stoją i się kurzą. Oby niektóre zapachy wycofali to może nie będę dużo stratny na takich gównach typu Lolita Lempicka Au Masculin

Z 5 butelek Fleur du Male, 4 Le Male, 4 Gaultiera2, z 6 Rive Gauche z 7 Kourosów, pól litra Iquitosa, leci pocztą czwarta butelka Eau Sauvage Parfum 2013. nawet nie chce mi się tego liczyć, ale nawet 1/4 tego pewnie nie wykorzystam do śmierci a to moje ulubione perfumy. Najgorsze, że dalej się zastanawiam czy nie zamówić za 150 dolarów 125 ml Jil Sander Background, którego mam we fe flakonie odlewkach i miniaturkach z 200 ml a w ciągu roku uzyłem 2 razy.
  • 17
@dr_love: i wyobraź sobie, że to jest bardzo dobra lokata kapitału, nawet jeżeli nie będziesz go w stanie natychmiastowo spieniężyć. Mam podobny problemy co Ty, na półce leży u mnie z pół litra wintydża Opium EdP którego uwielbiam a używam i tak wyłącznie na specjalne okazje. Do końca życia nie zużyję wszystkich perfum które mam i podejrzewam, że nawet dzieci moich dzieci nie będą w stanie tego dokonać. Pamiętaj jednak, że