Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki. Sytuacja z dostępnością #apple #iphone 12 pro jest tragiczna. Zamawiałem 20.10 u jednego z resellerów i ciągle ta sama śpiewka - nie ma, nie wiadomo kiedy będzie i w związku z tym mam pytanie do wszystkich, którzy zamawiali nie bezpośrednio ze strony Apple, tylko przez resellerów typu ispot, cortland, mediamarkt, mediaexpert, neonet, x-kom itd. - czy ktoś z Was już dostał swoje 12 pro? Jeśli tak to jaki konkretnie model (kolor, gb) i kiedy od jakiego resellera zamawialiście?
  • 12
@mjeziersky: tak, mówię o zwykłym pro (not max), max wiem, że od jutra, ja zamówiłem zwykłe 12 pro i do tej pory zamówienie w sklepie ze statusem "nowe". Orientujesz się skąd zamawiali? Wiem, że najszybciej jest przez stronę Apple, ale zamówiłem już u resellera i teraz boje się, że jakieś kombinacje anulowania zamówienia i składania nowego u Apple jeszcze bardziej wydłuży czas oczekiwania, który już teraz w moim przypadku wynosi ponad
@Forrestpl: @chcemojlogin: również polecam spróbować u operatora, sam jakiś czas temu zamawiałem w salonie Play i pojawił się tydzień później. Nie odebrałem go bo zdążyłem kupić z ich strony gdyż tam wpadło kilka sztuk. Pisałem o tym na mirko, kto wie może telefon wciąż tam jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ciekawostka: mija okrągły miesiąc od kiedy zamówiłem w iSpot Apple Watch, szybciej mam telefon niż zegarek
@Forrestpl: ja zamowilem 18.10 w mediaexpert i cały czas śpiewka, że oni nie widzą kiedy będzie i nie mają informacji nawet w przybliżeniu kiedy może być. Więcej nigdy nic nie zamówię od nich
@suchy_rr: ja w końcu dostałem na infolinii neonetu jakąś konkretniejszą informacje - niezbyt dobrą niestety, natomiast powiedziano mi, że telefony ciągle do nich spływają po kilka/kilkanaście sztuk, a większa dostawa jest zaplanowana po 20.11, bliżej Andrzejek, to przynajmniej wiem, że jeszcze te dwa tygodnie sobie poczekam... Chyba, że dorwę w orange, to zamówie drugi a to zamówienie anuluję. Już nawet zacząłem się zastanawiać nad 12 zamiast 12 pro, bo 12 jest
@Forrestpl: ja również dostałem odpowiedz, telefon gotowy do wysyłki, więc poniedziałek/wtorek powinienem mieć.
btw. zamówiłem dwa jak by ktoś chciał od ręki iPhone 12 Pro 128gb Pacyfic to sprzedam. Odbiór wwa/kielce albo wysyłka. :)