Wpis z mikrobloga

@Sumariusz: Chwilówka jeszcze muszę przyaktorzyć bo zapowiada się drewno. Facet który nic nie ma do zaoferowania, trudno #!$%@? się jak powiem „Chcesz ze mną, to koniec z piwem czas na siłownie”
  • Odpowiedz
@mordercastulejarzy hmmm może jeszcze jest za wcześnie by mówić ,,że nie ma niczego do zaoferowania". a jak już ma sobie iść, to nie lepiej tefo w jednym takcie powiedzieć, sorry jeśli pokracznie odpowiedziałem ci ale miałem mały problem ze zrozumieniem
  • Odpowiedz
@Sumariusz: Dwa razy się spotkałem i serio nic nie ma do zaoferowania, tylko #!$%@? drewniany seks jak w klanie, brak prawka, piwny kałdun oraz propozycja randki w znanej sieci fastfood. Krzywo patrzył że mam iPhone #!$%@? że Xr. Co więcej krytykował moje auto. Musiałbym dużo z nim popracować żebym mógł z nim się gdzies pokazać
  • Odpowiedz
@mordercastulejarzy xD to ja już nic nie mówię, ja tam jak na razie aż takich typków nie spotkałem więc nie wiedziałem że aż tak nudni ludzie po ziemi chodzą. To pozostało mi tylko pomodlić się za to byś znalazł kogoś lepszego a do tego czasu to się tam trzymaj ziomek i miłego
  • Odpowiedz