Wpis z mikrobloga

Mirki, co się odjaniepawliło na filmwebie? Dawno nie wchodziłam w rekomendacje, a dzisiaj patrzę i mam same hinduskie filmy. Może na 900 ocenionych filmów mam z dwa Bollywoodzkie xD

@Green81: Połączyli bazę danych z innymi serwisami oferującymi filmy... powiedzmy dla dorosłych :P

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@arinkao: Kafarnum zaznaczyłam z rozpędu. 900 ocen filmów wydawało mi się całkiem przyzwoitą ilością, ocenionych filmów ( ͡° ʖ̯ ͡°) dziwi mnie to, bo jeszcze rok temu, a na pewno przed zmianą layout panelu użytkownika, rekomendacje praktycznie pokrywały się z filmami, które planowałam obejrzeć
@Green81: Coś na pewno jest nie tak. Polecam samemu szukać filmów na filmwebie, filtry to ułatwiają.
Moim dobrym sposobem jest też patrzenie na to czego nie widziałam a znajomi na których guście najbardziej polegam, wysoko ocenili.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Akurat i tak mam dużą listę filmów do obejrzenia więc to nie jest dla mnie aż taki problem. Weszłam tam, bo byłam ciekawa jak rekomendacje zmieniły mi się w przeciągu roku, gdzie oglądałam dużo filmów z lat 50-90, ale się nie udało