Wpis z mikrobloga

@ks2m: i po to to jest, trzeba orac te telefony a nie jakieś #!$%@? ładowanie 20-80 jasność najmniejsza, ładowanie niskim prądem, broń boże power delivery albo i jeszcze szybciej. Odkładaj pięć złotych dziennie i sobie wymienisz za miesiąc baterie i dalej będzie śmigać :)
i po to to jest, trzeba orac te telefony a nie jakieś #!$%@? ładowanie 20-80 jasność najmniejsza, ładowanie niskim prądem, broń boże power delivery albo i jeszcze szybciej. Odkładaj pięć złotych dziennie i sobie wymienisz za miesiąc baterie i dalej będzie śmigać :)


@JK91: ja stosuję wszystkie szkodliwe i zabronione praktyki przez bateryjnych masturbantów - ładuję całą noc, ładuję do pełna, ładuje na ŁADOWARCE BEZPRZEWODOWEJ (ZABÓJSTWO DLA BATERII !!!) ( ͡
@przemek- a, no to jak ktoś tak używa że mu w ciągu dnia brakuje prądu to faktycznie szybkie ładowanie może być przydatne.
Przytyku do Appla nie komentuje, nie bawię się w jakieś śmieszne wojenki.
@ks2m: Nie zwracaj na to uwagi, u mnie jest dokładnie to samo, pojemność spadła a ja nie zauważam żadnej różnicy w pracy tej baterii. Jak dla mnie ten wskaźnik pokazuje jakieś orientacyjne liczby, które średnio maja przełożenie na rzeczywistość.