Wpis z mikrobloga

@Lipa1992: Czepiasz się semantyki, Empik to sieć sklepów, tak? Co za różnica czy to spalili jakiś magazny, czy księgarnie, Empik to sklep, niszczenie własności Empika jest niszczeniem sklepu.

I co, jak to nie sklep to już spoko podpalanie?
  • Odpowiedz
@Lipa1992:

Czepiasz się semantyki, Empik to sieć sklepów, tak? Co za różnica czy to spalili jakiś magazny, czy księgarnie, Empik to sklep, niszczenie własności Empika jest niszczeniem sklepu.

Ani sklep, ani magazyny, ani księgarnie.

To była po prostu brama.

Pseudokibice po prostu bili się tam z policją. To też źle, że to robili.

Ale nie kłam że zniszczyli jakiś sklep.

Po drugie zgadza się tylko podpalone mieszkanie z tej Twojej listy
  • Odpowiedz
@mateluszwajhe: Jeśli to prawda, to potępiam to zachowanie. Przy czym widać że to jest to samo miejsce, gdzie miał być rzekomy Empik, więc to pewnie podczas walk pseudokibiców z policją ucierpiał.

A ich już potępiłem.
  • Odpowiedz
zgadza się tylko podpalone mieszkanie


@MattJedi: Nie zgadza się, bo nasz wykopowy głupolek twierdzi, że to były "mieszkaniA", a nie "mieszkanie".

Chłopak chyba się stara o angaż w TVPiS.
  • Odpowiedz
@baetky: Nie zjarali, to było moje nieporozumienie, ktoś mi powiedział że podpalili empik i z emocji patrzyłem na filmiki z tego wydarzenia pod tym kątem niestety, przepraszam za wprowadzenie w błąd.
  • Odpowiedz
@AlgorytmPrima: Bo dla nas sabotaż ma mieć strategiczny cel i ma za zadanie polepszyć los osób pracujących, ewentualnie coś zamanifestować, na przykład pomalowany pomnik reprezentuje niechęć do kontrowersyjnej postaci, a gdzie tu co polepsza bezmyślna rozwałka? Gdzie tu sens, gdzie tu logika? Głąbowate rzucanie racami gdzie popadnie, nie lubię, nie polecam, nie tak to się robi. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gaku745: taaa, szczególnie to widać w Ameryce, na której się wzorujecie. BLM niszczy sklepy nawet innym murzynom, bo nie chcą się przyłączyć do strajków, tylko normalnie pracują.

Edit: jesteście na tym samym poziomie umysłowym, co ci kibole
  • Odpowiedz