Wpis z mikrobloga

Strajk kobiet :
Obrońca krzyza ugodzony nożem (Poznań) Dewastacja pomników, kościołów, profanacja bohaterów narodowych --- cisza

Marsz niepodległości 2020 : rzut raca w czyjeś okno co spowodowało pożar --- SZOK, ZOBACZ JAK(SZOK))) narodowcy szalejo,"pokojowa manifestacja" hehe szok iksdeeee

Eh, ludzie, dajecie się podzielić, zmanipulować aż miło XD

#marszniepodleglosci #strajkobiet #bekazlewactwa
  • 105
@Drozdzowka: No to muszę przyznać, że to jest przesada.
Chociaż dalej jestem zdania, że nawoływanie do zabójstwa i podpalanie mieszkania jest gorsze niż to.
To jest tylko pomnik/upamiętnienie a tam mamy żywych ludzi którzy mogli spłonąć.
@derekperek122: jest to dla Ciebie gorsze, ponieważ jesteś przywiązany do czego innego i masz inne poglądy. Dlatego ta druga strona jest według Ciebie gorsza, bo myśli i wierzy w co innego, natomiast trzeba na to spojrzeć z boku i uświadomić sobie, że zarówno jedni jak i drudzy zostali świadomie podzieleni, ponieważ takim podzielonym ludem łatwiej się rządzi, przecież historia nam to pokazała. Mimo wszystko nie powinniśmy się dawać i mieszać nawzajem
@mjjm: myślisz, że osoba która zostaje napadnięta skupia się nad przedmiotem ktory go dźga, czy może raczej działa adrenalina która wpływa na układ nerwowy a co za tym idzie - niewiele się pamięta?...
@mjjm: a zostałeś kiedyś zaatakowany? Wiesz, że wtedy organizm każe Ci spierdzielac i dostajesz takiej prędkości, że nigdy byś nie sądził, że Twoje ciało to potrafi? Wytwarzają się hormony stresu, które dają wtedy nadludzkie zdolności. To właśnie emocje. Nie pamięta się szczegółów o które tutaj tak walczysz. Cóż za logika.
Widziałeś te nagranie w ogóle?
@Drozdzowka: Primo, to nie ja upierałem się w kwestii noża, dopóki nie wyszło, że go nie było. Przejrzyj może wątek od początku.
Secundo, nie mówimy tu o braku szczegółów, tylko nagłym widzeniu dodatkowych szczegółów, które później znikają. Zupełnie odwrotnie niż twierdzisz.
Tercio, ci kolesie od 3 tygodni jako jedyni widzą niemiecką antifę. Cały czas są w szoku, czy po prostu kłamią?
@Imod: byłaś kiedyś na marszu niepodległości? Ja byłam z całą rodziną, z tymi małymi i dużymi. Nikt z nas nie oberwał racą, wszyscy szliśmy śpiewając hymn. Jeśli nie byłaś to nie powinnaś brać opinii z telewizji która chętnie manipuluje, tylko spróbować chociaż raz pójść :)
Czyli gdyby ktoś napisał na Twoim domu "bog honor ojczyzna" też byłabyś za taką formą wyrażania emocji?