Wpis z mikrobloga

Strajk kobiet :
Obrońca krzyza ugodzony nożem (Poznań) Dewastacja pomników, kościołów, profanacja bohaterów narodowych --- cisza

Marsz niepodległości 2020 : rzut raca w czyjeś okno co spowodowało pożar --- SZOK, ZOBACZ JAK(SZOK))) narodowcy szalejo,"pokojowa manifestacja" hehe szok iksdeeee

Eh, ludzie, dajecie się podzielić, zmanipulować aż miło XD

#marszniepodleglosci #strajkobiet #bekazlewactwa
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mjjm: poczytaj to może zrozumiesz druga stronę :)
Wbrew faktom? Podobno niemiecka antifa sama przyznała, że chętnie będzie w tym marszu uczestniczyć. Dlatego wszyscy tak pewnie twierdzą, że oni tam byli, ponieważ sami się zapowiedzieli.
  • Odpowiedz
@Drozdzowka:

Fałszywa informacja o ugodzeniu nożem, wrzucona przez nacjonalistów - check
Porównanie pobazgrania kościoła do spalenia komuś mieszkania - check
Brak informacji o tym, że nacjole dziś rzucają cegłami w policję - check
  • Odpowiedz
@mjjm: racja, przepraszam xd nie mogę znaleźć artykułu który czytałam dwa tyg temu o niemieckiej antifie. Twoim zdaniem pewnie nic takiego nie istnieje, prawaki to zmyślają.
  • Odpowiedz
@Drozdzowka: policja potwierdziła, że to informacja fałszywa. Wrzucał ją jeden z nacjonalistów z Radia Poznań. Pracuje ich tam co najmniej kilku w jednej redakcji.
  • Odpowiedz
@mjjm: chodzi mi o to, że według Ciebie to pewnie nie miało miejsca, natomiast według mnie mogło mieć, a to dlatego, że chodzę na marsze i miałam styczność z ludźmi którzy spotkali się wielokrotnie z prowokatorami którzy nie mówili po polsku. Dlatego uważam, że to bardzo prawdopodobne mimo, że mnie tam nie było. Ty masz inne podejście ponieważ pewnie nie chodzisz na marsze, a fakty uznajesz wtedy, gdy coś wychodzi
  • Odpowiedz
@Drozdzowka: Uważam, że najprawdopodobniej nie miało to miejsca, ponieważ nie ma na to absolutnie jakiegokolowiek dowodu. Zwłaszcza w sytuacji, gdy kilku środowiskom (przede wszystkim PiS i narodowcy) tak bardzo by zależało na zdobyciu takich dowodów.
I pomimo braku tych dowodów, z premedytacją nadal rozpowszechniane są kłamstwa o obecności antify.
Tobie najwyraźniej to pasuje.
  • Odpowiedz