Wpis z mikrobloga

Witam Mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ruszyły właśnie Wielkie promocje na #aliexpress 11.11 z tej okazji ruszam z #rozdajo !

A do wygrania jest *Redmi Band lub Słuchawki Xiaomi AIR 2 SE*, a dlaczego lub ? Bo drugi konkurs jest na moim kanale YouTube - Arek Margol i zasada jest taka, że jak tam będzie więcej kciuków w górę to tamten wygrany/wygrana wybiera wygraną, a jak będzie więcej plusów na wykopie to tutaj wygrany może wybrać swój przedmiot!

*Zasady:*
Na wykopie *wystarczy zostawić plusa*, a po 15 listopada losuję zwycięzcę za pomocą mirkorandom.
*oraz zachęcam do sprawdzenia arkusza z promocjami z okazji Aliexpress 11.11* - KLIK ARKUSZ ZE ZBIOREM KODÓW I NAJLEPSZYCH PROMOCJI 11.11

Tak w skrócie to są najlepsze kody które udało mi się znaleźć
Kod -4/5$ dla nowych kont: ALINOWY4
Kody na cały koszyk:
1111SALE -1$/15$
*11RAZEM*-3/25$
ALICUDA -3$/30$
*MEGAZNIZKI* -4$/35$
*ALIOFERTA1111* -10$/100$
*SZYBKA1111* -10$/100$ (na produkty z magazynów EU)
*DOSTAWA1111* -15$/130$ (na produkty z magazynów EU)
*FEST1111* -18$/200$ (na produkty z magazynów EU)
*IMPREZA* -4/30$
*INPOST1111* -8/70$
*ALIOFERTA1111* -10/90$
areqproduction - Witam Mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ruszyły właśnie Wielkie promocje na #a...

źródło: comment_1605092082HVj3vflQuPGai80elKCksb.jpg

Pobierz
  • 15
@lesniok: niby ali ma zabezpieczenia, ale jak zrobisz to chociażby w trybie incognito + inną metodą płatności zapłacisz niż wcześniej to powinno przejść, bo nikt nie broni żeby inny członek rodziny założył konto
@areqproduction ostatni raz na ali zamawiałem z dwa lata temu. Cały czas ali przeglądałem na starym koncie, dzisiaj zamówienie złożyłem na nowym koncie z nowym kodem dla nowych. Płatność przeszła - mam nadzieję że mi nie anulują
@areqproduction: czy jesteś mi w stanie wytłumaczyć jak działają te select coupon? I co to za ściema? Wchodze na konto w kupony, mam tam XX zł z kuponów, wybieram "use" wybieram item ze strony do której mnie przekierowało, idzie do koszyka, do płatności, a tam nie mogę wybrać tego kuponu, co kolwiek bym nie robił.
Poza tym jak wchodzę na strone z itemami po kliknięciu "use" coupon to wyskakuje mi kolejna
@Ant-Man kupony select to te najgorsze i te które najłatwiej zdobyć. Możesz i mieć 100000$ rabatu.
Na karcie produktu pod cena jak klikasz kupony to masz najpierw czerwone kupony select i niżej są kupony żółte sklepowe. Te select mają informację odbierz -2$ rabatu za minimum 25$, a w większości -6$ za minimum 65 czy 85$, więc prawdopodobne produkt który bierzesz jest poniżej tej kwoty minimalnej, aby to sprawdzić dodaj dla próby 2-3