Wpis z mikrobloga

@pywc zołza - brzydka raszpla, która nie jest w stanie nadrobić braków urokiem osobistym więc szuka dowartościowania określając to byciem zołzą? XD Bo nie wiem czy dobrze rozumiem w ogóle o co chodzi w tym zjawisku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dlaczego zołzy kończą jako niechciane stare panny po 40stce? Bo się takich głupot naczytają


@pywc: następnym etapem jest:

JESTEM SAMA BO MEZCZYZNI BOJA SIE SILNYCH I NIEZALEZNYCH KOBIET!!
  • Odpowiedz
@pywc jest to nawiązanie do kultowej książki "dlaczego mężczyźni kochają zołzy" według książki bycie zołza nie znaczy bycie wredna niestarajaca się kobietą tylko kobieta która wie czego chce i stawia granice, ma swoje życie i nie jest toksyczna czy uzależniona od partnera czy rezygnuje z siebie tylko jak jest w związku, wydaje mi się że takie "zołzy" mają większe szanse na zbudowanie relacji na całe życie
  • Odpowiedz
  • 37
@max1983 ostatnio z taką pisałem, ogarnięta życiowo, wydawała się spoko i na pierwszym spotkaniu już widziałem co jest nie tak...

OK, była atrakcyjna, wysoka, szczupła, ale wszystko musiało być albo tak jak ona chce albo inaczej jest źle i powiedziałem jej wprost że nie jest "silna" tylko wredna i nie umie iść na kompromis tylko musi stawiać na swoim a mogła by być zwyczajnie milsza.

Oburzyła się i #!$%@?ło szambo ze ona
  • Odpowiedz
@pywc:
To się odnosi do popularnego poradnika "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy?". Jest to książka z radami dla kobiet, które mają problem w zbudowaniu trwałego i szczęśliwego zwiazku z mężczyzną. Tytuł trochę mylący bo w rzeczywistości autorka radzi by kobieta miała swój charakter, miała swoje życie i nie traktowała mężczyzny jako główny cel, by nie była zbyt pobłażliwa, by nie sypiała z kim popadnie i by urealniła swoje wymagania co do partnera.
  • Odpowiedz