Wpis z mikrobloga

Co byście zrobili na moim miejscu?

1. Pracowali nadal w pracy, która nie jest wcale zła, ale to nie jest wasze marzenie. Zarobki ok. 9k netto. Praca od 9-17, od poniedziałku do piątku.

2. Rzucenie obecnej pracy i pójście do #policja co była zawsze waszym marzeniem. Zarobki ok. 4k netto, praca w różnych godzinach, w każdy dzień tygodnia i w święta.

#praca #pracbaza #korposwiat #feels

co byscie zrobili

  • zostanie w obecnej pracy 81.2% (134)
  • pójście do policji 18.8% (31)

Oddanych głosów: 165

  • 17
  • Odpowiedz
@Ignacy_Loyola: Robota w psiarni to ciężki kawałek chleba. W sensie nie to, że jestem, ale tak myślę. No ale jeśli to faktycznie Twoje marzenie, to najpewniej gdziekolwiek byś nie był, zawsze będziesz gdzieś z tyłu głowy myślał o tej policji.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Ignacy_Loyola: jak chcesz zostać policjantem to nim zostań, najwyżej przerobisz chwilę i się zwolnisz ale przynajmniej będziesz wiedział na czym to polega wszystko. A robotę poza policja chyba znajdziesz bez problemu. Tylko wiesz, jak myślisz że będziesz kryminalnym z W11 to zapomnij, pitbulem bez nie będziesz, będziesz zwykłym policjantem, robiącym zwykłą robotę, przez większość czasu twoja robota to będzie po prostu bycie gdzieś albo rozmowa z kimś, spektakularne akcje to
  • Odpowiedz
@Ignacy_Loyola: Zalezy jak do tego podchodzisz jakie masz cele w życiu co planujesz zrobić w najbliżsych latach ja np. chce się pobudować do 25roku życia czyli narazie przyjemnośći na bok a siedzieć tam gdzie więcej kasy kwestia twoich upodobań.
  • Odpowiedz
@Ignacy_Loyola: zależy na jakie stanowisko w policji - jeśli na jakieś specjalistyczne w którym możesz wykorzystać posiadane umiejętności to czemu nie, jeśli na zwykłego krawężnika to daje ci max 2 lata i uciekasz ze zrytą psychiką
  • Odpowiedz
@depcioo: pomijajac prace swiatek piatek, uzeranie sie z sebixami, interwencje na melinach i znieranie z ulic zarzyganych obsranych i zakaznie chorych yo docjodzi jeszcze klasyczny mundurowy beton i sluchanie nawet najglupszych rozkazow nierzadko na granicy prawa. Oprocz tego ile dostaje na reke poczatkujacy policjant? Strzelam ze nie wiecej niz 3,5-4k. Moze jest to dobra opcja dla ludzi z rejonow z duzym bezrobociem. Ale op zawsze moze sprobowac a pozniej wrocic
  • Odpowiedz