Wpis z mikrobloga

Witam #assassinscreed
Gracie w nową część? Jaka jest?
Dwie poprzednie mnie lekko odrzuciły, nie wiem czy się starzeję i przyzwyczaiłem się do starych modeli walki, ale denerwowało mnie to, że np. nie mogłem zabić po cichu przeciwników, podobno mieli w tej części to poprawić i zabójstwo z ukrycia zawsze skończy się zabiciem - prawda to?

Znowu grind grind i jeszcze raz grind?

Podobno muzyka zaebista

#ubisoft #gry #pcmasterrace
  • 6
@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: Czyli poczekam na promocję, a teraz uderzę w nowe Watch Dogsy, bo pomimo szkalowania przez recenzentów pierwszej części i niezbyt popularnego przyjęcia drugiej, byłem zawsze mini-fanem.
Niekoniecznie jako 11/10 gre roku, ale no, gierka do zaliczenia

Jeszcze poczytam opinie innych jak ktoś się podzieli
@AnarchoKapitolizm: No bo te Odyssey i Origins nie są według mnie złymi grami, po Egipcie i w piramidach chodziło mi się super, na posąg Posejdona i latarnie morską w Faros wchodziło mi się 11/10. Ale mam wrażenie, że te gry są dla mnie za duże, czy coś? 999999 znajdziek, 99999 uzbrojenia do znalezienia, 9999 misji pobocznych, 999 godzin gry jak chce się przejść na 100%

No i mnie najbardziej odrzuca po
@niochland Mnie w obu częściach bolało, że są zarówno #!$%@? i ubogimi assassynami, jak i #!$%@? i jeszcze bardziej ubogimi erpegami.

No i mnie najbardziej odrzuca po prostu to levelowanie

Podpisuję się rencyma i nogyma. W dodatku zadania poboczne przypominały mmo, albo Inkwizycję. A co do eksploatacji, to ile można #!$%@?ć po posągach i zwisać z zeusowego #!$%@?? Kiedyś trzeba zrobić coś innego xd

Nie wiem na ile śledziłeś informacje o grze,