Wpis z mikrobloga

@desixx: i tak biorąc pod uwagę takie opcje do wykupienia gamepassa jak dali na łowcachgier to kupując all access jesteś stratny kilka stówek na całkowitej cenie, także wyszedłeś na tym na plus
@viareddit: gamepass to taki netflix - płacisz co miesiąc abonament i masz gry, które możesz ogrywać, nie są Twoją własnością, ale możesz je grać. All access to pakiet wymyślony przez microsoft, w którym dostajesz konsolę i gamepassa razem w jednej comiesięcznej kwocie i po prostu spłacasz ratę. Operację musi zatwierdzić bank, więc to po prostu rata na 2 połączone ze sobą produkty
a to byłby pierwszy kredyt u nich


@desixx: to nie ma znaczenia. Banki biorą historię z BIKu i widać gdzie i co masz wzięte (i oczywiście historię).
Próbowałeś wysłać wniosek bez opcji ubezpieczenia? Jesteś pewien, że poszedł do banku, a nie babka Ci naściemniała? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na takie akcje warto mieć konto w BIK i alerty - zaraz po wysłaniu wniosku przychodzi mail, że bank
@desixx: Z tymi ubezpieczeniami to jest dramat. Jakiś czas temu pomagałem dziadkowi wybrać w euro rtv telefon na raty 0%. Sprzedawczyni chyba szukała jeleni bo na początku w ogóle ukryła fakt doliczenia ubezpieczenia, zorientowaliśmy się dopiero po niepasującej kwocie. Potem jeszcze mocniej się zdenerwowałem jak sprzedawczyni wyjechała z tekstem, że dziadek jest stary, jest duże ryzyko i nie dostanie kredytu 0% bez ubezpieczenia. Dziadek już chciał rezygnować, ale uparłem się że