Wpis z mikrobloga

W regulaminie istnieją 3 banki; Millennium, Alior i Santander. Jako wieloletni klient Santander byłem zadowolony bo zawsze z nimi dobrze żyje. Na miejscu okazało się że od listopada MEX nie współpracuje z Santander, a pozostałe banki dobijają 40 zł ubezpieczenia bo zdolność kredytowa jest za mała, a to byłby pierwszy kredyt u nich. Zaproponowano mi 180x24 za access
Dostałem ich regulamin sklepowy usługi i to co opisywałem jest tam zapisane. Jeżeli bank uzna że jest ok to może sprzedać w ratach 0 ale jeżeli coś im nie dopasuje to wrzucają te ubezpieczenie jako zabezpieczenie
@desixx: Dlatego Allegro z ratami 0% i mam to w dupie bo przepychanie się z tymi ich naciągaczami co na siłę chcą wrzucić ubezpieczenie to szkoda mi nerwów. Dodatkowo ultimate pass można spróbować kupić taniej, a jak się nie uda to wychodzi praktycznie to samo, a możesz jeszcze zrezygnować jak chcesz przez miesiąc pograć tylko lokalnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@desixx: pracownicy maja plan minimum na ubezpieczenia zerowych kredytow i wciskaja takie bajki, robilem w elektromarkecie 10 lat temu i do tej pory sie nic nie zmienilo xD to samo z przedluzona gwarancja.