Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 48
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień dobry. 07:02:03, Wtorek, 10 listopada 2020. Imieniny: Leny, Ludomira, Leona. Słońce podniesie się dziś o 07:06. Świecić będzie 8 godzin i 47 minut, w zenicie znajdzie się o 11:30 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:54. Ciemna noc zapadnie o 17:17, ale gwiazd można wypatrywać od 16:34.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień dobry. 07:02:0...
  • 25
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus @Hansim33 @nie_mowie_po_kociemu @kolorowe_skarpetki @slabehaslo
Dzień dobry! Kolejny chłodny poranek ale dobrze że jest sucho, bo byłoby błoto na budowie. Kolejny dzień ładowania traktorów i tak do fajrantu. Dobrze że radio z bluetooth to można słuchać co się chce.
Smacznego z dobrą i aromatyczną kawą. Miłego dnia. Trzymajcie
wynalazekone - @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor...

źródło: comment_1604988774VpH2c4DE5n9BnYe0O6VtzA.jpg

Pobierz
@micke: @bolorollo: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @slabehaslo: @Sikorka2017: @algus: @AllGoesWrong: @wyinwidualizowany: @wynalazek_one: @Wejszlo @buczubuczu @unizony_czlonek @TomTailor100 @rajjj: @Dioddy: @Dddkop: @shitty_support: @Tanczacy_paralityk: @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nivenerr: @omi-omi: @mobutu2: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @kolorowe_skarpetki: i reszta. Witajcie! Życzę Wam miłego dnia i uciekam:-)

Wczoraj zmarł mój kolega. Jacek założył z bratem kapelę i chłopaki naprawdę fajnie grali. Zatem, jako
Pjotsze - @micke: @bolorollo: @Dziesion: @JurgenVanBeethoven: @slabehaslo: @Sikorka20...
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD @unizony_czlonek @slabehaslo
@Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu

@Pjotsze: również przesyłam wyrazy współczucia ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Powiem wam, że nawet ta robota jest całkiem spoko. Nie ganiają mnie z miejsca na miejsce, nawet wcześniej wypuszczają mnie do domu. Żyć nie umierać xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@micke: @petla_sprzezenia: @wynalazek_one: @bolorollo: @AllGoesWrong: @slabehaslo @Hansim33 @Jurgen_Van_Beethoven: @wynalazek_one: @omi-omi: @TomTailor100: @omi-omi: @TomTailor100: @omi-omi: Dzień dobry! Od wczoraj zrobiło się zimniej więc pora na odzież tetmoaktywną. W pracy wczoraj był zapiernicz jak nigdy, do tego przyszedł jakiś Turek, zmieniając poprzednika. Skończyło się na tym że nie dość, że robiłam swoją robote, to jeszcze jego. Nie jestem rasistą no ale...
Chciał
niemowiepokociemu - @micke: @petlasprzezenia: @wynalazekone: @bolorollo: @AllGoesWron...
Dzień dobry, dziś pierwszy etap projektu zaliczony. Za chwile kolejne wykłady i znowu do wieczora. Mam wrażenie że przy tych zdalnych przez te wszystkie sprawka i projekty poświęcam więcej czasu na uczelnie niż wcześniej. Miłego dnia

Muzyczny bonus: https://youtu.be/ZkbSzw83TtM

@Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @bolorollo @wynalazek_one @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Wejszlo @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @AllGoesWrong @slabehaslo @Dddkop @Slamowir @mobutu2 @nivenerr @keisezrG @omi-omi i reszta :D
@micke @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nie_mowie_po_kociemu @Sikorka2017 @Syskiev @Wejszlo @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @algus @wyinwidualizowany @petla_sprzezenia @Dddkop @wynalazek_one @shitty_support @slabehaslo

no dzien dobry ja stalem obejrzalem sensacie xx wieku i teraz siedze sobie wczoraj zaczqlem ksiqzke czytac i fajna jes i musze po kartofle jechac bo sie konczq i zjadlem czekolade riter hula hula jeny jakie to dobre no i milego dnia dla was i tak dalej lubie was koledzy