Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad zakupem #huawei #p30 Jak oceniacie ten telefon. Telefon który chcę kupić jest używany i ma jeden rok.
Jakie są jego wady i zalety. zależy mi na prędkości działania i aparacie. Czy jest tryb nagrywania w 480 klatkach na sekundę?
#android
  • 8
  • Odpowiedz
@senq87 miałem go jako służbowy i "przywłaszczyłem" go sobie jako prywatny. Przesiada z RN5. Bateria na minus, bardzo szybko się rozladowywuje (używam dziennie około 4-5h). Brakuje pewnych rzeczy które były w xiaomi (5 lat to i przyzwyczajenia są) jak np. planowane wysyłanie sms, układ ikon, skróty...
Głównym powodem zmiany jest aparat. Naprawdę jest dobry. Telefon nie jest za duży taki w sam raz. Myślę że nie będziesz narzekał. Tylko jak ta bateria
  • Odpowiedz
@szymon_gce: Dziękuje za opinie, zależy mi na poręczności, miałem mi6 i byłem super zadowolony. Dość ważna jest też bateria, ile zostaje ci tej baterii po takim dniu?
  • Odpowiedz
@senq87 hej, ja też użytkuje p30 od stycznia. Telefon jest ciutkę dla mnie za duży, ale nie wypada z rąk. Bateria starcza raczej na cały dzień, chyba że naprawdę mocno użytkuje, wtedy muszę doładować, ale ma szybkie ładowanie więc to dosłownie max 30min. Wzięłam go ze względu na apart, który robi przepiękne zdjęcia, nawet nocą (dobry tryb nocny). Póki co, ani jednej zwiechy. Na razie jest w porządku i jestem zadowolona.
  • Odpowiedz
Szczerze mówiąc jestem zdziwiony zarzutem słabej baterii gdyż jak na nowoczesne smartfony i wielkość telefonu to uważam, że bateria jest mega :p Może kwestia tego, że Xiaomi w porównaniu ma dużo bardziej radykalne systemy oszczędzania zużycia baterii przez apki. Telefon jest fajny, poręczny i ma naprawdę niezły aparat. Ma też mega przyjemny wyświetlacz
  • Odpowiedz